Stomatologie - parodontologie
Soukalova 3355, Praha

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Nedoporučuji.
Snaží se vnucovat zbytečné služby a odkazuje pacienty na jiné lékaře na své klinice.

Umístění: Stomatologie - parodontologie Jiný

Paní doktorce bych touto cesto chtěla poděkovat jak se o mě postarala. Zuby mi zachránila a vzhledově vylepšila. Má
úžasnou slečnu na zubní hygieně. Pro obě velký dík.

Umístění: Stomatologie - parodontologie Jiný

Do ordinace jsem přišla na konzultaci stavu odhlalených krčků. Paní doktorka mi nabídka operaci překrytí krčků. Musím říci, že detaily, které mne zajímaly k danému zákroku mi nebyly dostatečně objasněny, mám se prý podívat na internet a nastudovat si to a pak až přijít na zákrok. Měla jsem pocit, že ji mé dotazy doslova obtěžují. Paní doktorka si ještě během mé návštěvy a usezení na křesle odběhla cca na 10 min. vyřizovat jiné záležitosti. Pozitivní naopak vidím snahu a přístup sestry. Našla jsem si jiného odborníka, který mi věnoval svůj čas a vše potřebné vysvětlil a ukázal.

Umístění: Stomatologie - parodontologie Jiný

Lekarka me objednala na kontrolu po zubnim zakroku. Na kontrolu jsem musel cekat 45 minut po objednaci dobe, protoze soubezne se mnou cekalo 5 dalsich lidi. Z toho je hezky videt, jak si lekarka vazi casu svych pacientu - vazi si spise pouze sveho vlastniho casu. Kdyz jsem se konecne dostal na radu, lekarka vubec nemluvila vecne a zacala mi spilat, ze bych mel jit na zubni hygienu a na dalsi zakrok k ni. Pochopil jsem, ze me pozvala na kontrolu pouze proto, aby mi nabidla dalsi sluzby (idealne u ni v ordinaci). Proto tuto navstevu povazuji za ztratu casu. Osobni pristup lekarky hodnotim hrozne. Zajem o pacienta je maly a jde ji pouze o jeji prospech - coz je normalni, pokud vsak lekar toto kompenzuje prijemnym a trpelivym pristupem k pacientovi. A to neni jeji pripad.

Umístění: Stomatologie - parodontologie Jiný

Odinaci pani doktorky Sieglove hodnotim neutralne. Jako pozitiva vidim zkusenost lekare a prijemnou sestru. Zakrok a hojeni u me probehly bez komplikaci. Naopak se mi nelibi, ze se pani doktorce moc nechtelo do vysvetlovani detailu ohledne zakroku a chvilemi pusobila tak, ze chce pouze moje penize. Coz u doktora neni moc dobra vizitka. Navic jsem vzdy cekal v ordinaci dalsich 15-60 minut od objednaci doby. K pani doktorce bych podruhe spis nesel.

Umístění: Stomatologie - parodontologie Odešel mi paradentolog do penze, hledala jsem nového. Zuby jsem měla ve stabilizovaném stavu. Ukázalo se, že je třeba vyčistit jeden chobot.

Abych to zkrátila přišla jsem nakonec o zub. Když mi paní doktorka Sieglová (ač řádně objednaná, pokaždé jsem čekala nekonečně dlouho, také si vyřizovala osobní záležitosti) řekla, že ke kousání mi stačí ještě o jeden zub méně, že mi jej může vytrhnout, protože se jí také nelíbil, odešla jsem od ní. Zda šlo zub zachránit, už dnes nikdo s jistotou neposoudí. O další jsem ale nepřišla. Mám nového skvělého parodontologa. mysl.

Paní doktorka mi zachránila zuby, které mi jiní lékaři chtěli vytrhnout. Respektuje strach , vcití se do bolesti. Díky. FK

Paní doktorka je velmi pečlivá a ohleduplná a profesionálně na výši. Co víc bychom si mohli od stomatologa žádat? S ošetřením jsem byla vždy velmi spokojená a paní doktorce tímto děkuji.

Paní doktorka Sieglová je profesionál, její odborné znalosti jsou na vysoké úrovni a pracuje pečlivě a ohleduplně. Jako pacient jsem velmi spokojen.

Byla jsem několikrát ošetřena u dr. Heřmanové a jsem velmi spokojená.Bezvadný přístup, profesionalita, zručnost a velmi příjemné vystupování. Takoví zubaři
se těžko hledají.