Ord. lékaře specialisty - alergologie
Slovenského Národního Povstání 2651/20, Most, Litvínov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

No tak vzhledem k tomu, že mi první forma komentáře a hodnocení nebyla povolena (již před několika lety, až teď jsem to vydýchala) protože by pravděpodobně tato paní - nechci jí nazývat ani doktorkou musela lézt kanály, tak stručně a jasně:
Nejhorší co jsem kdy zažila, neprofesionalita, arogance, náladovost, nesoustředěnost - opisuje to samé z minulé lékařské zprávy, absolutně jí nezajímá problém s kterým přijdete, jste pro ní další toaletní rolí na věšáku na WC, který orazítkuje a zve dalšího do ordinace. Když jsem od ní naposled už rozhodnutá, že už mě nikdy neuvidí odcházela, necítila sem se nikdy více ponížena, díky zážitku ohledně receptů a prášků na alergii - který nemohu více rozebírat, aby mi nebylo hodnocení zase zamítnuto!
Jejím jediným štěstím je, že provozuje praxi v Mostě/Litvínově, kde není situace s alergology nijak veselá a není na výběr mezi kvalitními lékaři, takže mi je svým způsobem lidí co nemají dostatek financí dojíždět do jiného města a mají omezený prostor pro výběr lékaře líto...

Paní doktorka s "vynikajícím" přístupem. Arogance a drzost jakou jsem u žádného doktora nezažil. Nechodím po doktorech nijak extrémně, ale to, co jsem zažil u paní "doktorky", to mě zarazilo. Paní evidentně zapomněla, že jako lékař má v první době léčit a tedy lidem pomáhat...Proto píši toto hodnocení, lékař není jen o znalostech, je také o přístupu k pacientům. Po přečtení ostatních příspěvků pacientů mohu potvrdit, že pokud neví jak léčit, promění se v arogantní osobu, pokud léčba zabírá, je poměrně milá. K této paní bych osobně již nešel, ani kdyby byla poslední alergolog na světě.

Paní doktorka na mě působila kladně,dneska jsem zůstala stát s otevřenou pusou,arogance nadřazenost a zdůrazňování,že ona je alergolog,ne já .No byla jsem tam se synem určitě naposledy,Sesřička super,prostě pofesionál

S Paní doktorkou jsem velice spokojená. Dojíždím k ní již několik let z Chomutova, něboť zde ta péče opravdu za nic nestojí. U zdejší doktorky jsem byla za těžkého astmatika a věčně jsem ležela v nemocnici na kapačkách a na kyslíku. Pokaždé jsem ještě dostala vynadáno, jak jsem si jen mohla dovolit se dusit a podobně. Došlo to tak daleko, že jsem k ní už radši ani nešla a rovnou to řešila injekcí na pohotovosti. Ale dlouhodobě to bylo pochopitelně nemožné. Až má OL přišla s návrhem změny alergologa a doporučila mi právě Paní doktorku Krtičkovou. Od té doby jsem v nemocnici nebyla ani jednou, kompletně mi změnila léčbu a astma je od té doby pod absolutní kontrolou. I těhotenství jsme přestáli bez nejmenšího problému a za to jí moc děkuji. Je dle mého názoru výbornou lékařkou a arogantní přístup jsem u ní za ty roky nezažila ani jedinkrát. Neměnila bych a vřele ji doporučuji dál.

je prostě nejlepší

Dobrý den, ano paní doktorka je milá jak jsem se mohla i já přesvědčit. Chodila jsem k ní 5 let. Dokud léčba pomáhala, opravdu jsem si nemohla na nic stěžovat. Pak pomoc paní doktorky potřebovala má dcera a paní doktorka si nevěděla rady. Hned byl její přístup o 100% horší. Byla arogantní a velmi nepříjemná. Takže, když léčba zabírá, je milá,ale pokud nezabírá, paní doktorka neví kudy kam. Takový přístup se od odborníka neočekává a pokud si nevěděla rady, měla mou dceru postoupit jinému odborníkovi. Sestřička u paní doktorky by zasloužila jedničku s hvězdičkou. Jana

Vzkaz pro pana či paní TK: Znám dobře paní doktorku Krtičkovou 28 roků, není a nikdy nebyla ani v nejmenším namyšlená, tím méně ne arogantní! Jako člověk i jako lékař je skvělá. Nebo si snad vůči vám dovolila takovou neomalenost, že vám jako astmatikovi vytkla kouření?!

paní doktorka je proste nejlepsi.umi dobre urcit diagnozu..Mam ji rada

Profesionální paní doktorka, příjemný přístup k pacientovi po 5 letech mi pomohla vhodnou lečbou vyléčit sennou rýmu. Velice příjemná sestřička. Všem doporučuji

Já se tedy o léčbě paní doktorky nemůžu vyjádřit kladně.Jako diagnostik není dobrá,navíc je arogantní a namyšlená.Její přístup k lidem není vůbec dobrý a zdaleka to není jen můj názor.Sestřička je naopak moc milá a příjemná.