Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Doktorka Konopaskova je podla mna clovek nizkych kvalit. Povysuje sa nad pacienta a chova sa arogantne. Mam s nou uz dost dlhu historiu a ani raz ma este "nesklamala". Volala som k nej do ordinacie, ci mozem prist. Povedala, ze ma pretazenu ordinaciu a ze mam ist inam. Volala som za 10 minut zas, povedala to iste. Tak som sa tam vybrala osobne, presvedcit sa ako sa veci naozaj maju a mala prazdnu cakaren (ktoru mala prazdu aj ostane dva razy, ked som k nej prisla). Ked som jej polozila otazku o aplikacii kortikoidov na moje problemy tak sice na otazku odpovedala, ale potom vitazoslavne dodala ze tomu by som predsa nemohla rozumiet. Tuto ironicku poznamku si vychutnala opakovane. Ak si doktorka Konopaskova mysli, ze kolotoc predpisovania masti z jej povolania robi nieco, comu nikto iny nie je schopny rozumiet, tak by sa mala viac zaujimat o svet okolo seba. No napokon, je to jej vec..akurat ja uz som u nej v ordinacii skoncila. Nemusim samozrejme dodavat, ze moje zdravotne problemy sa jej vyriesit nepodarilo.

K téhle doktorce už nikdy. Přišla jsem k ní s tím, že mi hodně padají vlasy a ona řekla, že dokud nemám na hlavě lysiny, tak se nic neděje. Obvodní lékař mi přišel na dysfunkci štítné žlázy. Stačil jeden odběr krve.
Když se mi objevilo něco ošklivého na puse (opar nebo aft) nechtěla mě léčit, že kdyby to náhodou byl aft, tak je to starost zubního lékaře.
O empatii se u paní doktorky nedá vůbec mluvit. Obě i se sestrou byly dost odměřené až protivné.

Paní doktorka mi pomohla s mým problémem- ekzém na rukou a po 4. letech bylo asi za dva týdny po problému. Velmi dobrý odborník

Opravuji z neutrálního na velmi dobrý,paní doktorka Konopásková je velmi milá a hlavně umí pomoct,vždy,když potřebuji pomoc.Moc a moc děkuji,že můžu k tokvé doktorce chodit.A pomohla i mé rodině.Prostě je super!!!Takových lékařů více.A má super sestry.Teď má sestřičku Evičku a ta je úžasně empatická.Super kožní ordinace§Děkuji za péči.

Super doktorka,bezvadný odborník.Vždy mi pomohla a vyléčila.Chování zcela empatické a ráda k ní při obtížích zajdu,vždy pomůže!Děkuji za vše,co pro pacienty dělá.Moc a moc bezvadná doktorka a můžu paní doktorku vřele doporučit.

Tato doktorka vubec nevi co léčí. Přišel jsem k ní že jsem měl klíště a ona mě sice poslala na krev ale stejně mi hned naordinovala antibiotika jako že mam BORELIOZU. Nechal jsem si udělat testy i dalších 2 lékařu a výsledky byli negativní. Vžádném přídě tuto lékařku nedoporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už víc jak dva roky mam kožní problém na dlaních. Jsou to male podkožní puchýřky se zánětlivou tekutinou. Byla jsem u tří doktoru, každý mi doporučil jinou léčbu a žádná nezabrala. Bylo mi řečeno ze je to atopicky ekzém a víc se o to nikdo nezajímal. Dnes mi palec pravé ruky napuchl, začal brnět a trochu znecitlivěl. Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji.

měl jsem stejné problémy a nakonec mi začala i praskat kůže do hloubky. jediné co mi pomohlo byla mast s konopí.

MUDr. Dana Konopásková