Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dvořákova 1207/17, Plzeň
Mulačova nemocnice - Gynekologicko–porodnické oddělení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

PA paní Hodinářová zastupovala v porodnici ve Stodě. Nejspíš mým příjezdem jsem jí narušila klidnou noční službu nebo jí rozhořčilo mé porodní přání (kde z obav mých alergií na mnohé léky, jsem si přála, co nejpřirozenější porod), my dala paní asistentka dostatečně najevo, co si o tom myslí a nechala mě v tom s přítelem řádně vykoupat. Můj první porod, paní mi nijak nepomohla, neporadila jakou zvolit polohu, nic, porod se zpomalil natolik (podotýkám, že jsem přijela do porodnice otevřená na 8 cm), porod nepostupující. Při vyšetření mi praskla vodu (já jí původně prasknout nechtěla). Miminko nalehlo špatně do pánve, ovšem v této chvíli už mohla zjistit že miminko sama neporodím. Po druhé kapačce oxitocinu, kdy chtěla dát ještě třetí. Se objevila jiná PA, zeptala se proč ještě nebyl zavolám doktor (této porodní asistence se nelíbily mé ozvy, řekla že ať třetí oxytocin nedává a okamžitě volá doktora. Doktor nebyl zavolám, protože mé porodní asisntence, paní Hodinářové, se vybil služební telefon. Nakonec doktor dorazil, za chviličku jsme jeli na sál.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Nemám s čím srovnávat, jelikož jsem po prvním porodu, ale kdybych si mohla vybrat podruhé rodit, tak jedině s touhle úžasnou dušičkou. Celou dobu mě psychicky podporovala, ptala se, o všem semnou mluvila, takže jsem byla informovaná a nebyla tolik vylekaná. Když bylo ke konci třeba, ač nepříjemným hmatem, ale jistě účinným mi pomohla. Cítila jsem se velmi bezpečně, což si myslím, že je u porodu třeba. Není nač bych si stěžovala, ač jsem se porodu bála, jak bolesti, trapných chvilek a neznáma, s touhle ženou všechno odešlo a já mám na porod i když bolestivé, ale krásné vzpomínky.


M
Ověřeny pacient

Paní asistentka je jistě skvělá,jen mi při mém porodu dost nešetrně mačkala břicho,vím že se snažila synkovi pomoci na svět,ale věřim že by to šlo i bez té brutální síly kterou použila.Vážim si její práce,ale toto bylo opravdu moc a měla jsem dlouhou dobu bolesti a špatný pocit,že jsem to nezvládla sama.


J
Ověřeny pacient

Danuška Hodinářová byla mou oporou ve dni 6.12.2011 kdy na tento svět vykoukl můj brouček Adámek...Moc danušce děkuji za její skvělou péči jak skvěle to s námi zvládla odrodit.Jak slíbila tak splnila,nedam na ni dopustit.Moc děkuju Danuško ...Jarka a Adámek


je to hvězda moc mi pomohla :-)


Ověřeny pacient

Chodím na předporodní kurzy a po lekci s tatínkama manžel prohlásil, že tu chce u porodu. Je skvělá, vysvětluje věci tak, jak jsou. Žádný zastírání, žádný tabu. Pěkně všechno narovinu. Doufám, že se potkáme u porodu! Katka Moučková


Naprosto skvělá, úžasné předporodní kurzy. Dodá odvahu, maximálně informuje.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Č
Ověřeny pacient

Je naprosto skvělá, bezvadně vede předporodní kurzy v Mulačově nemocnici, dodá sebevědomí, moc pozitivní člověk, u porodu mi dodala odvahu a sílu, i díky ní mám krásné vzpomínky na porod a budu doufat, že u druhého porodu bude taky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti