Dvořákova 1207/17, Plzeň
Mulačova nemocnice - Gynekologicko–porodnické oddělení

Zobrazit ostatní porodních asistentek v okolí

Nemám s čím srovnávat, jelikož jsem po prvním porodu, ale kdybych si mohla vybrat podruhé rodit, tak jedině s touhle úžasnou dušičkou. Celou dobu mě psychicky podporovala, ptala se, o všem semnou mluvila, takže jsem byla informovaná a nebyla tolik vylekaná. Když bylo ke konci třeba, ač nepříjemným hmatem, ale jistě účinným mi pomohla. Cítila jsem se velmi bezpečně, což si myslím, že je u porodu třeba. Není nač bych si stěžovala, ač jsem se porodu bála, jak bolesti, trapných chvilek a neznáma, s touhle ženou všechno odešlo a já mám na porod i když bolestivé, ale krásné vzpomínky.

Paní asistentka je jistě skvělá,jen mi při mém porodu dost nešetrně mačkala břicho,vím že se snažila synkovi pomoci na svět,ale věřim že by to šlo i bez té brutální síly kterou použila.Vážim si její práce,ale toto bylo opravdu moc a měla jsem dlouhou dobu bolesti a špatný pocit,že jsem to nezvládla sama.

Danuška Hodinářová byla mou oporou ve dni 6.12.2011 kdy na tento svět vykoukl můj brouček Adámek...Moc danušce děkuji za její skvělou péči jak skvěle to s námi zvládla odrodit.Jak slíbila tak splnila,nedam na ni dopustit.Moc děkuju Danuško ...Jarka a Adámek

je to hvězda moc mi pomohla :-)

Chodím na předporodní kurzy a po lekci s tatínkama manžel prohlásil, že tu chce u porodu. Je skvělá, vysvětluje věci tak, jak jsou. Žádný zastírání, žádný tabu. Pěkně všechno narovinu. Doufám, že se potkáme u porodu! Katka Moučková

Naprosto skvělá, úžasné předporodní kurzy. Dodá odvahu, maximálně informuje.

Č

Je naprosto skvělá, bezvadně vede předporodní kurzy v Mulačově nemocnici, dodá sebevědomí, moc pozitivní člověk, u porodu mi dodala odvahu a sílu, i díky ní mám krásné vzpomínky na porod a budu doufat, že u druhého porodu bude taky.