Adresa

Dvořákova 1207/17, Plzeň
Mulačova nemocnice - Gynekologicko–porodnické oddělení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

A
Ověřeny pacient

Nemám s čím srovnávat, jelikož jsem po prvním porodu, ale kdybych si mohla vybrat podruhé rodit, tak jedině s touhle úžasnou dušičkou. Celou dobu mě psychicky podporovala, ptala se, o všem semnou mluvila, takže jsem byla informovaná a nebyla tolik vylekaná. Když bylo ke konci třeba, ač nepříjemným hmatem, ale jistě účinným mi pomohla. Cítila jsem se velmi bezpečně, což si myslím, že je u porodu třeba. Není nač bych si stěžovala, ač jsem se porodu bála, jak bolesti, trapných chvilek a neznáma, s touhle ženou všechno odešlo a já mám na porod i když bolestivé, ale krásné vzpomínky.


M
Ověřeny pacient

Paní asistentka je jistě skvělá,jen mi při mém porodu dost nešetrně mačkala břicho,vím že se snažila synkovi pomoci na svět,ale věřim že by to šlo i bez té brutální síly kterou použila.Vážim si její práce,ale toto bylo opravdu moc a měla jsem dlouhou dobu bolesti a špatný pocit,že jsem to nezvládla sama.


J
Ověřeny pacient

Danuška Hodinářová byla mou oporou ve dni 6.12.2011 kdy na tento svět vykoukl můj brouček Adámek...Moc danušce děkuji za její skvělou péči jak skvěle to s námi zvládla odrodit.Jak slíbila tak splnila,nedam na ni dopustit.Moc děkuju Danuško ...Jarka a Adámek


je to hvězda moc mi pomohla :-)


Ověřeny pacient

Chodím na předporodní kurzy a po lekci s tatínkama manžel prohlásil, že tu chce u porodu. Je skvělá, vysvětluje věci tak, jak jsou. Žádný zastírání, žádný tabu. Pěkně všechno narovinu. Doufám, že se potkáme u porodu! Katka Moučková


Naprosto skvělá, úžasné předporodní kurzy. Dodá odvahu, maximálně informuje.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Č
Ověřeny pacient

Je naprosto skvělá, bezvadně vede předporodní kurzy v Mulačově nemocnici, dodá sebevědomí, moc pozitivní člověk, u porodu mi dodala odvahu a sílu, i díky ní mám krásné vzpomínky na porod a budu doufat, že u druhého porodu bude taky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti