Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Skrétova 47, Plzeň
Endokrinologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Endokrinologická ordinace Jiný

Vždy jsou objednací časy psané v rozmezí jedné hodiny, např. mezi 14.- 15.hodinou. Člověk tam čeká, i přes tento daný čas. Dá se to vydržet.Jednou jsem byla objednaná na rozmezí 15.- 16. hodinou. Ve čtvrt na čtyři mi volala sestra,kde jsem, že za 15 minut už v ordinaci nebudou. Sestra mi nedokázala během hovoru uvést na rovinu, proč budou zavírat dříve. Snad to nebudou opakovat u více svých pacientů. Nebylo to příjemné. Proto hledám jiného endokrinologa.

S
Umístění: Endokrinologická ordinace Jiný

Za mě super, na vyšetření mě odeslal gynekolog v těhotenství a termín jsem dostala během dvou týdnů, jinde mi řekli, ze mě objednají za půl roku, vůbec je nezajímalo, ze mám nějaký problém, který je nutno řešit co nejdříve.

J
Ověřeny pacient
Umístění: Endokrinologická ordinace Kontrola

Pani doktorka je mozna dobry odbornik , ale strasne pomala. Dava najevo “ kdo je tu panem” , cekaci doba je min 2 hod spis dele, prestoze jste objednani . Takze zbytecny ukon. Dnes mi “rozesmala” sestra kdyz, nam zdelila ve 14h to vite my jsme tu od rana - ostatni zrejme nepracuji ????

V
Ověřeny pacient

Prodělala jsem v Praze na Homolce operaci, na kterou mne paní doktorka poslala. Všichni lékaři paní doktorku velice chválili, že je to velice kvalitní odborník a že mám štěstí, že jsem u ní byla jako pacientka. Prý mi možná zachránila život. Proto si myslím, že i ta hodina v čekárně se dá přežít. Sestru má už novou, naštěstí. Ta předešlá mi nevyhovovala.

B
Ověřeny pacient

Dobrý den i já bych ráda vyjádřila svůj názor na paní doktorku a sestřičku.Šla jsem se objednat a pro recept na léky,které jsem si domluvila předem telefonicky.Čekala jsem asi 45 min,to se dá přejít objednaná jsem byla aniž by se mi kdokoli zeptal jestli se mi to hodí.Nehodilo,tak jsem se telefonicky přeobjednala.Byla jsem objednána mezi 9-10 hodinou.Přijela jsem v 8 moje chyba.Byla jsem 4 pacientka v čekárně.Na řadu jsem se dostala v púl 11 ,kdy pán co přišel hodinu po mě byl už dávno pryč.Mladá paní co přišla dvě hodiny po mě byla také pryč.Tak jsem se ozvala,to jsem neměla dělat.V ordinaci jsem strávila cca 5-7 min.Z očí mi tekly slzy,ale 30 Kč jsem zaplatila.Nevím co si mám o tom Všem myslet,ale k paní doktorce už nepůjdu.Tak znechucena jsem nikdy nikde nebyla.Tak paní doktorce popřeju hodně trpělivých pacientů,já jím nejsem.

MUDr. Dana Hauerová

Vážení klienti naší ordinace,
vždy máte možnost hned na místě sdělit svoje připomínky sestře nebo paní doktorce.
Jen pro informaci: paní doktorka chce na jednotlivé dny různý počet pacientů nových (na jednoho 30 minut), v pondělí a ve čtvrtek dopoledne vždy 3 pacienty na punkce (jeden po 20ti minutách) a ostatní ke kontrolám. VŽDY se snažím dodržet čas vyšetření nových pacientů a pacientů, kteří jsou objednaní na punkci, přednost pak mají pacienti, kteří jdou na první kontrolu po operaci štítné žlázy, těhotné ženy a maminky, které jdou na první kontrolu po porodu, resp. které kojí nebo mají dítě s sebou, sanitou přivezení pacienti.U ostatních pacientů se stává, že jejich pořadí určí paní doktorka.Jsme možná specifická ordinace v tom, že k nám jezdí i pacienti z velké dálky, kteří jdou ráno na odběr a jsou-li již výsledky v PC, bereme je na kontrolu tak, aby stihli spojení hromadnou dopravou zpět do místa bydliště. Předpisy na léky paní doktorka od 1.1.2012 píše až na základě předloženého průkazu zdravotní pojišťovny. V minulosti připravovala předpisy i po vyžádání telefonem, ale značné množství pacientů si předpisy nevyzvedlo,resp. nesdělilli změnu zddravotní pojišťovny a paní doktorka pak byla zdravotními pojišťovnami pokutována. Posíláte-li pro předpis či pro žádanku na odběr (jen mimo naši laboratoř - Třemošná,Nýřany,Kralovice,Nepomuk,Blovice,..) někoho jiného, je třeba od 1.4.2012 tuto osobu vybavit Vaším písemným souhlasem - obsahovat musí Vaše jméno,příjmení,rodné číslo a jméno,příjmení,rodné číslo pověřené osoby a zda tento souhlas platí jednorázově či je na dobu neomezenou ( byly zpřísněny zákony na ochranu osobních údajů a všichni lékaři by měli tento souhlas vyžadovat). V žádném případě pro napsání předpisu paní doktorka nepřeruší zrovna započatou práci, tento postup já jako sestra bohužel neovlivním.Máte-li specifické požadavky pro termín kontroly, pak je lepší využít k telefonickému objednání denně ranních hodin od 6,00 do 7,30 nebo v pondělí a ve čtvrtek také od 13,00 do 16,00 hodin. Dále je možné se objednat i e-mailem na naši adresu: endoskretova@seznam.cz, ale pak je nutné vypsat i své požadavky na objednání. Škoda, že během ordinačních hodin nemám dostatek prostoru na vysvětlení všech organizačních záležitostí.Byla bych moc ráda, kdyby byli všichni naši klienti maximálně spokojeni,ale bohužel jako všude,ani u nás nelze v jednom okamžiku vyhovět všem...S pozdravem sestra Věra Štampachová.

+

Neskutečně dlouhá čekací doba snad špatná organizační schopnost sestry!!! jinak s MUDr jsem spokojená

Pani doktorka Hauerova je profesional, nikdy jsem s jeji praci nemel problem. Mohu jen doporucit.

Paní doktorka je profesionál. Jejím rozhodnutím důvěřuji a přestože souhlasím, že je občas dost odměřená, poznala jsem její milou stránku osobnosti a nemohu si na ni stěžovat. Ano, čekací doba je občas problém, ale s dobrou knihou se to dá zvládnout.

Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem novou pacientkou, ale čekací doba je vážně strašná. Do ordinace se při nejlepším dostanete po hodinovém čekaní, na konzultaci z krevních testů jsem dostala termín až za 3 týdny. Lékařka je to podle mého názoru kvalitní a vzdělaná, jen by možná neměla mít tak obrovské množství pacientů.

Byla jsem si pro žádanku na náběr a jen asi během 5 minut, co jsem byla v ordinaci, sestra byla nucena řešit 3 telefonáty. Také asi dost těžko může zároveň objednávat a psát popis sona, co jí paní doktorka diktuje. Navíc část kartotéky je v místnosti, kde se převlékají, to je až vzadu, a to pak nejde objednat ani ráno, když už se paní doktorka převléká, ani když dělá sono, protože pak by jí tam sestra udělala světlo a to při sonu nelze. Také je možné využít objednání přes internet, adresu mají napsanou na informačním letáčku u vstupních dveří do čekárny. A že je tam sestra od 6 hodin, za to by měla být svatá. Bydlím nedaleko a vídávám ji odcházet - tak dlouho v práci by asi nikdo z nás být nechtěl. Lehké soudit, když někdo chce psa bít , hůl si vždycky najde, co? A paní doktorka je skvělý odborník, je poctivá a v péči neošidí vůbec nikoho. Také jsem si všimla, jak prokoukla čekárna - nezdá se vám trošku útulnější? Kdo myslíte, že se tam o vše stará? vevon

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti