Endokrinologická ordinace
Skrétova 47, Plzeň

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Endokrinologická ordinace Jiný

K paní doktorce chodím 20 let,nedávno při kontrole,jsem z ordinace odcházela s pocitem naprostého zklamání z jejího přístupu. Ve svém oboru je špička,nikdy jsem nepochybovala o jejich schopnostech zažila jsem ji s dobrou i špatnou náladou. Jsme přeci jenom lidi,ale aby na mě koukala přes prsty, jenom proto že údaj který jsem jí řekla v počítači neměla (nechápu jak je to možné,nikdy s tím problém nebyl). Opravdu si ji jako lékaře vážím,ale tato zkušenost je pro mě velké zklamání,uvidím jak bude probíhat příští kontrola,nerada bych hledala jiného lékaře,ale aby si o mně paní doktorka myslela,že ji zamerne něco tajim ohledně mého zdraví,budu nucena hledat jinde

Umístění: Endokrinologická ordinace Jiný

Ordinaci MUDr. Hauerové navštěvuji již několik let. Jsem velmi spokojená s její lékařskou péčí, je skutečná odbornice a velmi empatická. Při vstupu mě vždy vítá s úsměvem a otázkou jak se mám. Vysvětlí mi případné změny v mojí nemoci a postup další léčby.
Co se týče posezení v čekárně mi vůbec nevadí, alespoň si mohu něco přečíst, nebo být sama se sebou.

Umístění: Endokrinologická ordinace Jiný

Vždy jsou objednací časy psané v rozmezí jedné hodiny, např. mezi 14.- 15.hodinou. Člověk tam čeká, i přes tento daný čas. Dá se to vydržet.Jednou jsem byla objednaná na rozmezí 15.- 16. hodinou. Ve čtvrt na čtyři mi volala sestra,kde jsem, že za 15 minut už v ordinaci nebudou. Sestra mi nedokázala během hovoru uvést na rovinu, proč budou zavírat dříve. Snad to nebudou opakovat u více svých pacientů. Nebylo to příjemné. Proto hledám jiného endokrinologa.

Umístění: Endokrinologická ordinace Jiný

Za mě super, na vyšetření mě odeslal gynekolog v těhotenství a termín jsem dostala během dvou týdnů, jinde mi řekli, ze mě objednají za půl roku, vůbec je nezajímalo, ze mám nějaký problém, který je nutno řešit co nejdříve.

Umístění: Endokrinologická ordinace Kontrola

Pani doktorka je mozna dobry odbornik , ale strasne pomala. Dava najevo “ kdo je tu panem” , cekaci doba je min 2 hod spis dele, prestoze jste objednani . Takze zbytecny ukon. Dnes mi “rozesmala” sestra kdyz, nam zdelila ve 14h to vite my jsme tu od rana - ostatni zrejme nepracuji ????

Prodělala jsem v Praze na Homolce operaci, na kterou mne paní doktorka poslala. Všichni lékaři paní doktorku velice chválili, že je to velice kvalitní odborník a že mám štěstí, že jsem u ní byla jako pacientka. Prý mi možná zachránila život. Proto si myslím, že i ta hodina v čekárně se dá přežít. Sestru má už novou, naštěstí. Ta předešlá mi nevyhovovala.

Dobrý den i já bych ráda vyjádřila svůj názor na paní doktorku a sestřičku.Šla jsem se objednat a pro recept na léky,které jsem si domluvila předem telefonicky.Čekala jsem asi 45 min,to se dá přejít objednaná jsem byla aniž by se mi kdokoli zeptal jestli se mi to hodí.Nehodilo,tak jsem se telefonicky přeobjednala.Byla jsem objednána mezi 9-10 hodinou.Přijela jsem v 8 moje chyba.Byla jsem 4 pacientka v čekárně.Na řadu jsem se dostala v púl 11 ,kdy pán co přišel hodinu po mě byl už dávno pryč.Mladá paní co přišla dvě hodiny po mě byla také pryč.Tak jsem se ozvala,to jsem neměla dělat.V ordinaci jsem strávila cca 5-7 min.Z očí mi tekly slzy,ale 30 Kč jsem zaplatila.Nevím co si mám o tom Všem myslet,ale k paní doktorce už nepůjdu.Tak znechucena jsem nikdy nikde nebyla.Tak paní doktorce popřeju hodně trpělivých pacientů,já jím nejsem.

MUDr. Dana Hauerová

Vážení klienti naší ordinace,
vždy máte možnost hned na místě sdělit svoje připomínky sestře nebo paní doktorce.
Jen pro informaci: paní doktorka chce na jednotlivé dny různý počet pacientů nových (na jednoho 30 minut), v pondělí a ve čtvrtek dopoledne vždy 3 pacienty na punkce (jeden po 20ti minutách) a ostatní ke kontrolám. VŽDY se snažím dodržet čas vyšetření nových pacientů a pacientů, kteří jsou objednaní na punkci, přednost pak mají pacienti, kteří jdou na první kontrolu po operaci štítné žlázy, těhotné ženy a maminky, které jdou na první kontrolu po porodu, resp. které kojí nebo mají dítě s sebou, sanitou přivezení pacienti.U ostatních pacientů se stává, že jejich pořadí určí paní doktorka.Jsme možná specifická ordinace v tom, že k nám jezdí i pacienti z velké dálky, kteří jdou ráno na odběr a jsou-li již výsledky v PC, bereme je na kontrolu tak, aby stihli spojení hromadnou dopravou zpět do místa bydliště. Předpisy na léky paní doktorka od 1.1.2012 píše až na základě předloženého průkazu zdravotní pojišťovny. V minulosti připravovala předpisy i po vyžádání telefonem, ale značné množství pacientů si předpisy nevyzvedlo,resp. nesdělilli změnu zddravotní pojišťovny a paní doktorka pak byla zdravotními pojišťovnami pokutována. Posíláte-li pro předpis či pro žádanku na odběr (jen mimo naši laboratoř - Třemošná,Nýřany,Kralovice,Nepomuk,Blovice,..) někoho jiného, je třeba od 1.4.2012 tuto osobu vybavit Vaším písemným souhlasem - obsahovat musí Vaše jméno,příjmení,rodné číslo a jméno,příjmení,rodné číslo pověřené osoby a zda tento souhlas platí jednorázově či je na dobu neomezenou ( byly zpřísněny zákony na ochranu osobních údajů a všichni lékaři by měli tento souhlas vyžadovat). V žádném případě pro napsání předpisu paní doktorka nepřeruší zrovna započatou práci, tento postup já jako sestra bohužel neovlivním.Máte-li specifické požadavky pro termín kontroly, pak je lepší využít k telefonickému objednání denně ranních hodin od 6,00 do 7,30 nebo v pondělí a ve čtvrtek také od 13,00 do 16,00 hodin. Dále je možné se objednat i e-mailem na naši adresu: endoskretova@seznam.cz, ale pak je nutné vypsat i své požadavky na objednání. Škoda, že během ordinačních hodin nemám dostatek prostoru na vysvětlení všech organizačních záležitostí.Byla bych moc ráda, kdyby byli všichni naši klienti maximálně spokojeni,ale bohužel jako všude,ani u nás nelze v jednom okamžiku vyhovět všem...S pozdravem sestra Věra Štampachová.

Neskutečně dlouhá čekací doba snad špatná organizační schopnost sestry!!! jinak s MUDr jsem spokojená

Pani doktorka Hauerova je profesional, nikdy jsem s jeji praci nemel problem. Mohu jen doporucit.

Paní doktorka je profesionál. Jejím rozhodnutím důvěřuji a přestože souhlasím, že je občas dost odměřená, poznala jsem její milou stránku osobnosti a nemohu si na ni stěžovat. Ano, čekací doba je občas problém, ale s dobrou knihou se to dá zvládnout.