Psychiatrická ambul. pro děti a dorost
bří Mrštíků 38, Břeclav

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambul. pro děti a dorost Jiný

Je úžasná i sestřička, není víc než doporučit, lékař na svém postu,doporučuji pani doktorku na 100%, pomůže i rodičům, vše vysvětlí, moc lidský přístup a hned vše ví

Umístění: Psychiatrická ambul. pro děti a dorost psychiatrické konzultace

K paní doktorce jsem chodila 3 roky a můžu ji s klidným svědomím doporučit! Opravdu mi pomohla jak se sociální fobií tak silnými depresemi.Vlastně mohu říct že mi zachránila život a za to ji MNOHOKRÁT DĚKUJI !!! Bohužel jsem musela od paní doktorky odejít kvůli překročení věkové hranice,ale mohu říci že pokud bych měla možnost k ní chodit dále tak neváhám.

Několik měsíců jsme běhali po lékařích a teprve paní Stehlíková pomohla. Je to člověk na svém místě!!!

Nielen vynikajúca odborníčka,ale aj úžasný človek.Moc mne a mojmu synovi pomohla a pomáha.Moc za všetko ďakujem.

X

Život s neurozou není jednoduchý, ale díky p. Stehlíkové ho zvládám mnohem líp.
Díky její optimistické náladě, uměním pomoci, nasloucháním a vysvětlením mi vždy pomůže a já z ordinace VŽDY odcházím s úsměvem.
Velmi doporučuji ostatním!

X

Ve svém oboru opravdový profesionál. Hodně mi pomohla a pomáhá...
Děkuji!

je to velmi dobrá doktorka

S paní doktorkou jsme nadmíru spokojeni. Tak milý a citlivý přístup se v dnešní době u lékařů jen tak nevidí, a navíc je to opravdu odborník.

Jsem pacientkou již několik let, opravdu bezkonkurenční lékařka !!!

Velmi dobrá lékařka, všem dětem i dospívajícím doporučuji. K pacientům má velmi pohodový a laskavý přístup. Píše i články o depresích dětí, téma, o kterém se příliš nemluví.