Odborný lékař endokrinologie
Dlouhá 34, Olomouc

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Je vidět,že můj názor na paní doktorku se mění ta, jak uvedené názory chronologicky jdoucí.Ze začátku jsem byl s paní doktorkou velice spokojen,vstřícná,usměvavá,ochotná.Po pár letech pozoruji,že se nálady a hlavně přístup k lidem pí.doktorky(ale i sestřičky)rapidně změnily.Ale možná je to tím,že se změnila nálada všeobecně,všem doktorům.Poslední dobou stále poukazují na to,jací jsou vlastně chudáci,bez luxusních vozidel ,vlastních domů a dávají nám tím jasně najevo,jak se k nim jako k polobohům máme chovat..Vždyť se na tuto profesi poctivě připravovali přes10.let tak proč teď nejsou bohatí ,uznávaní a proč mají "vyžít" jen s tím co jim stát laskavě přizná.Většina z nich si může za svůj titul Mudr. klidně připsat s.r.o.
Samozřejmě je to jen můj názor,ale ještě si pamatuji dobu kdy jsme si lékařů vážily a vkládali jim do rukou naše životy,ale dnes?

Jak už bylo zmíněno, paní doktorka opravdu jen předepisuje léky, z kterých má provize-není nad dovolenou zaplacenou od firmy!!
Dříve jsem si od ní na její doporučení nechala napsat i léky na hubnutí Meridia, protože mám problémy s nadváhou, které o pár měsíců byly ztaženy z trhu jako nevyhovující k hubnutí,.. Po další návštěvě se mě ani nezeptala, jak léky snáším, jak se cítím, jestli jsem něco zhubla(ani si mě nezvážila), prostě absolutně nic a hned mi chtěla psát další plato- provize jsou opravdu provize.
Od Mudr. jsem se již dávno odhlásila, neb jsem s jejím přístupem k mé osobě opravdu nebyla spokojená a i když je člověk u ní objednaný čtvrt roku dopředu, tak věčné čekání v čekárně je opravdu neskutečné a z ordinace jste během 5ti minut pryč.
Já tedy Mudr.Majerovou opravdu nedoporučuji, ale samozřejmě věc názoru..Mějte se hezky :-)

Hrozně hodná paní doktorka!

K paní doktorce nyní nechodím, před třičtvrtě rokem jsem na její popud absolvovala operaci štítné žlázy, vyndali mi pravý lalok, pak jsem se ji snažila navštívit, ale byla stále nedostupná - buď na školení, na dovolené nebo prostě byla zamknutá ordinace a zádný vzkaz, nic. Taky jsem volala - nikdo nic nebral nebo se ozval zvuk jakoby připojování k internetu. Zkoušela jsem chodit na slepo a z 5 pokusů jsem ji jen na 1 zastihla, protože tam obvykle v ordinační dobu nebyla. Paní doktorka mi řekla, že ony občas telefony neberou. Před pár měsíci si zrušily telefonní linku, tak asi mají nějakou novou. Ve svém volném čase bych musela neustále střežit ordinaci, abych zastihla paní doktorku, jak jde náhodou do práce, takže jsem odešla k jinému endokrinologovi a ten, když mne uviděl se zděsil, že mám druhý lalok celý prouzlovatělý a že patrně půjde ven celá štítná žláza, ale ta měla jít už před třičtvrtě rokem pryč, nevím, dle jakým principů paní doktorka diagnostikuje.

Je good

urcite neni spatna,jenom mozna malinko chybi komunikace...ale zase kdyz se sama zeptam tak mi v klidu odpovi na vsechno...a je celkem mila...nemela jsem zatim zadny vetsi problem, ale jeden znamy mel nador a rikal, ze to odhalila prave pani doktorka a dnes ma temer po problemech.

velmi příjemná,jenom nevim jestli je tak moc profesionalni-me se jenom ptala na par otazek,prohmatala mi krk a rekla mi ze mam chronicky zanet a dala mi leky,zdala se mi prilis rychla s diagnozou. Ale mozna ze se pletu. Take cekani v cekarne je dost dlouhe i kdyz jsem objednana alespon tri mesice dopredu.

Paní doktorka je výborná lékařka a skvělá odbornice s velmi příjemným vystupováním. Je sice pravdou, že ordinuje jen v omezené dny, což je způsobeno tím, že má ordinaci jak v Olomouci, tak i v Prostějově. Co se čekací doby týče, je smutnou pravdou, že na většinu vyšetření u odborného lékaře musejí pacienti čekat, jelikož je takovýchto odborníků nedostatek a pacientů přibývá...výjimku netvoří ani ordinace MUDr. Mayerové. Paní doktorku mohu ale vřele doporučit.