Dagmar Kořistková, pediatr

Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

O
Umístění: jiné místo Jiný

Máme malé miminko a paní doktorku jsme viděli, jenom když se byla podivat na hlavičku do čekárny. Zbytek, cca 10 návštěv se sestrou. Bereme antibiotika,sestra se ani nezeptá jestli je ok nebo mají vedlejší účinky. Průjem? Poraď si sám. Velmi neaktivní přístup. Léčí sestra, doktorka zalezlá u sebe bez zájmu o pacienty. Jinak pěkná ordinace a příjemná sestra.

Bohužel mám opačný názor. Pokud dítěti nic není,ok..moc nemluví, neprobere.Syn špatně dychal,poslechla,uzavřela s tím,že dýchání má čisté.. ROM a půl jsem upozorňovala,nikam nás neposlala.Začali jsme řešit sami,dopadlo to tak,že proběhla akutní operace hlavy a to za 5min 12!!kdykoliv mi mohl doma nečekaně zkolabovat,se zástavou srdce!dikybohu jsme si to zavčas vyridili sami!Chci jen varovat-nenechte se odbyt!někdy může jít i o život! Takže jsme od té "mile paní doktorky" po téhle zkušenosti odešli! Jo a tresnicka na dortu byl záznam v kartě, že jsem odmítla jít na vyšetření, což je vrchol všeho!!! Takže ani kontrola karty musí být!

Trpělivá, ochotná, usměvavá a necpe do dětí antibiotika při každé rýmě. Jsem s paní doktorkou moc spokojená.

Přestěhovali jsme se a přihlásili se k ní. Byla jsem příjemně překvapená pečlivým přístupem a chováním, s naší předchozí paní doktorkou se to nedá srovnat! Jsem velmi spokojená! A děti se do ordinace těší, na to jsem taky nebyla zvyklá.

Děti k ní chodí rády a vždy jsem o ní slyšela jen hezká slova. Mé dítě ošetřila i v sobotu večer a byla ochotná a příjemná.

Sice milá, ale nečekejte žádné velké léčení. Místo účinných přípravků doporučí volně prodejné léky a případnou návštěvu pohotovosti. Dobrá lékarnice je užitečnější.

Super,výborná.Proti Koišové se nedá vůbec srovnávat,u ní to byla hrůza.

S přístupem paní doktorky jsem velmi spokojená, je velmi pečlivá a spolehlivá, děti ji mají rády.

pečlivá a poctivá lékařka s krásným vztahem k dětem