Ord. lékaře specialisty - diabetologie
Kochova 1185, Chomutov

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Skvělá doktorka! V Chomutově je to jedna z mála příjemných doktorek. Z mé zkušenosti, milá, příjemná, vstřícná, trpělivá a hlavně se zájmem o pacienta.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - diabetologie léčba diabetes

V Chomutově jedna z mála kvalitních,pozorných a příjemných lékařek,totéž se týká sestry v ordinaci,nikdy neodmítne i mimo ordinační hodiny radu,případně pomoc.Bohužel takových pozorných lékařů je v Chomutově poskromnu.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - diabetologie

Chodím k více lékařům, ale musím říct, že paní dokotorka Kopejtková je snad ze všech nejlepší ke kterým chodím..vstřícná, laskavá, vše dokonale vysvětlí, poradí..no prostě super lékařka. Jen kdyby takových lékařů bylo více..a i s její sestřičkou jsem spokojen. Petr B.

Super ordinace lékařka i sestra ,obě jsou velice ochotné a vždy se snaží vyjít vstříc.Za mě plný počet .Bohužel když už tam musíme přesto doporučuji Jünglingová

Velmi dobrá lékařka, vyslechne, podrobně vysvětlí nemoc bez ohledu na čas, který proplácí pojišťovna.

Tato paní doktrka je opravdu člověk na správném místě.Jistě by si moc přála uzdravit alespon jednoho svého pacienta ale není jí to přáno. Všichni jsou nevylečitelně nemocný. O to víc se je snaží pochopit a pomoc jim. Z mé zkušenosti je to příjemná, milá a starostlivá lékařka která je ochotná vždy poradit i mimo ordinační hodiny a není jí to naobtíž. Toho si moc vážím. Pro mě je to ta nejlepší paní DOKTORKA a se svou příjemnou a ochotnou sestřičkou ,je to skvělá ordinace kam je radost chodit.

Paní doktorka Kopejtková je příkladem lékaře,který přesně ví,jak je důležitý přístup k pacientovi.Je to odborník na svém místě a hlavně a především je to pro mne člověk s velikým Č!Nám pacientům bych popřál více takových!

Tato paní doktorka je člověk na svém místě .Z mé zkušenosti, milá,příjemná,ohleduplná,trpělivá a hlavně se zájmem o pacienta a jeho zdravotní problém.Nenechává nic náhodě.Její klady podtrhuje sestřička,která s paní doktorkou spolupracuje a je též na pacienty milá a vstřícná.Shrnuto-pacient i když nevyléčitelně nemocný se na kontroly může jen těšit.Kéž by to člověk mohl říci o každém lékaři.