Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Olomoucká, Opava
Slezká nemocnice Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Výborná primářka, slušný člověk. Jsem ráda že jsem se k tomuto lékaři dostala. Je to člověk na svém místě.

Podle mě je to velice sympatická paní primářka s úžasným talentem okouzlit pacienty nejen svými znalostmi lékařky, ale i svým působivým šarmem. Paní primářka je velmi chytrá, hodná, uvážlivá, pečlivá doktorka s příjemným a vlídným vystupováním k pacientům. Je ochotná kdykoli a s čímkoli pomáhat lidem. Vysoce nadaná lékařka s milým úsměvem která jistě i Vám bude tím nejlepším doktorem jakého si můžete zvolit.

Je to báječná paní primářka. Je skutečným odborníkem ve svém oboru, protože je pečlivá, důsledná, opatrná, chytrá, moudrá, ochotná, laskavá. Paní primářka je velmi milá, hodná, přátelská, usměvavá, vlídná, někdy je roztomilá. Nejen že se to skutečným znalcem ve svém oboru, ale je to i báječný, úžasný človíček, který má všechen můj obdiv. Navíc tahle paní je i neskutečně krásná.

Báječná chytrá moudrá uznalá důsledná pečlivá pozorná ochotná leskavá milá hodná usměvavá příjemná sympatycká-a navíc překrásná paní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti