Lidická kolonie 43, Jihlava

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Lidická kolonie 43, Jihlava

Narodil jsem se v roce 1979 v Praze, v Jihlavě žiji od roku 2015. Absolvoval jsem VOŠ studium sociální pedagogiky a teologie a VŠ studium sociální prá...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Neuróza
  • Trauma
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Jiný

Rychlá nabídka termínu, vstřícnost, poslouchání, možnost zeptat se na cokoliv. Děkuji za podporu, když jsem to opravdu potřeboval.

Zatím jsem měl jen pár návštěv, ale mile mne překvapil přístup pana Zákory. Žádný z pocitů nebagatelizuje,naopak projevuje pochopení a dává mu váhu. Jsem zatím opravdu spokojený. Děkuji

Mgr. Cyril Zákora

Moc děkuji za hodnocení. Velmi si toho vážím.

Umístění: jiné místo

Pana Zákoru jsem navštěvoval asi 5 měsíců kvůli depresy po rozchodu s mou ženou. Pomohl mi uvědomit si některé důležité věci. Naučil mne mít se zase rád a trochu víc si věřit. Děkuji mu za pomoc.

Umístění:

Psychoterapii mi doporučil můj známý. Pan Zákora mně hned přijal a věnoval se mi. Pomáhá mi urovnat si myšlenky a rozumět víc sama sobě. Moc děkuji. Hana P.