Praktický lékař pro děti a dorost
třída 1. máje 1850, Hranice

Paní doktorku mám docela ráda .Je velmi ochotná .Je vidět že už má spoustu let v tomhle oboru za sebou .Jsem s ní spokojená ale až na jednu vyjímku - Trápil mě dlouhodobý kašel a paní doktorka diagnostikovala alergii na psa ( už od mého narození bydlím v bytě za přítomnosti psa a to je mi 12) a byl to jen úplně obyčejný KAŠEL,ale co každému se může stát něco podobného..........
Pokouší se co nejvíc léčit přírodní cestou než do každého cpát antibiotika -----čímž spoustě lidí šetří peníze :D.V čekárně má skoro po celou ordinační dobu plno.No už nemám co bych víc dodala.

Paní doktorku můžeme jen doporučit!! Výborná komunikace,vstřícnost a hlavně PROFESIONALITA! Jak někdo psal, že nepozná zápal plic a angínu. U syna diagnostikovala počáteční zápal plic a poslala nás do nemocnice. Na dětském si klepali na čelo, přesto udělali RTG a slovy klasika BYL TAM! I pan primář smekl a řekl, že to není poprvé, co takto skvěle dr. Kolářová diagnostikovala. To samé s laryngitidou...

určí přesnou diagnózu

S paní doktorkou Kolářovou jsme velice spokojeni.Má příjemné, profesionální vystupování, je přístupná názorům rodičů, vyslechne si pozorně veškerá trápení svých svěřenců a hlavně nepatří mezi lékaře, kteří na každé kýchnutí předepisují antibiotika. Naopak se snaží léčit co nejméně zátěžově, včetně event. využití homeopatik. Renata Seibertová

Profesionální přístup v kombinaci s lidským přístupem, skvělá paní doktorka. Ochotná vždy poradit a pomoci.

K paní doktorce jsem chodila já a teď k ní chodíme se synem. Je moc milá a profesionální!
To, že nepozná angínu - jak někdo psal- je otázka času, každá nemoc se vyvíjí. ráno má dítě červený krk a zvýšenou teplotu a večer horečku a čepy na mandlích.
Paní doktorku mohu jen doporučit. Syn k ní chodí rád.

velmi dobrý přístup k détským pacientum.velmi dobré odborné znalosti podložené celoživotní praxí.

Příjemné jednání, s dětmi to prostě umí a to nejdůležitější, zbytečně necpe děti antibiotikama. Vždy pečlivě vysvětlí co dítěti vlastně je a poradí, ještě nikdy se mi nestalo, abych s dětmi odešla z ordinace a neznala diagnózu. Velice ochotná a zkušená paní doktorka.

velmi dobrá dětská lékařka. S citlivým přístupem k pacientům. Ochotná, odborně erudovaná.

vždy mi podává dostatečné informace,pečlivě se stará o mé děti,neléčí vždy vše jen antibiotiky-vždy nejprve vyzkouší jiné formy léčby.pokud tyto nezaberou pak přistoupí k léčbě antibiotiky.
Je to lékařka vysokých kvalit zajímající se o veškeré novinky.