Adresa

Soukromá ortopedická ambulance
Kotkova 1, Znojmo

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: jiné místo Jiný

Po úrazu palce jsem měla problémy, navštívila jsem pana doktora, který mně píchl do palce obstřik. Za tři měsíce se bolest vrátila, nemohla jsem s palcem normálně hýbat. Nabídl mně tedy operaci, se vším mě seznámil, vysvětlil. Při operaci si se mnou pan doktor vykládal, čímž jsem myslela na něco jiného. Úžasný pan doktor. Ještě ten den jsem začala s palcem normálně hýbat, bolest je tatam. Moc děkuji panu doktorovi i sestřičce.

J
Ověřený profil
Umístění: Soukromá ortopedická ambulance zdravotní problémy s lokty

Pan doktor je skvělým lékařem. Pomohl mi,když jsem to už vzdávala.Bolest mě naprosto paralizovala. Má skvělý profesionální přístup, vždycky mi pomůže. Naprosto v něj věřím, nenechá nikdy nic jen tak, pošle na další vyšetření - naprostá spokojenost s jeho lékařskou péčí.

Ověřený profil

pan doktor Kučera byl jediný ortoped, který se mne vzal do pooperační péče poté, co mne ve znojemské nemocnici odmítli přijmout do p. p., jelikož jsem si dovolila nechat se operovat v Praze na Bulovce. To,že se mi lékaři v Praze pokusili zachránit nohu po dvou zpackaných operacích tady ve Znojmě nikoho nezajímalo.....obyčejný vbočený palec a hrozila mi amputace. Bylo mi doporučeno, že mám dojíždět tam, kde jsem se nechala operovat.......co na tohle říci. a odborný dohled jsem potřebovala. Přijal mne a vedl v evidenci práce neschopných přesto, že za tento úkon lékaři od pojišťoven nemají žádné finanční vyrovnání. Z mé strany s panem doktorem jen vynikající zkušenost.


A
Ověřený profil

Jsem velice spokojena s přístupem pana doktora. Řekne vám vše narovinu, odpoví na vaše otázky.důkladně vás vyslechne a vyšetří. Opravdu výborný přístup po stránce lidkosti, odbornosti.Ráda se budu vracet. Plísková Anna


Ověřený profil

Musím jedině chválit.K mé 10- ti měsíční dceři se choval lépe než náš pediatr.Klidný, vstřícný a lidský přístup.Vše vysvětlil tak , abych tomu rozumněla, sestřička taky bezvadná.


Z
Ověřený profil

Pana doktora si nase rodina vybrala i pres upozorneni od znamych ze nema dobry a lidsky pristup k lidem ... nedavam na klepy, ale jak jsem se sama po roce presvedcila je to pravda. Nedoporucuji ... arogance a nevstricnost o to smutne je, ze se jednalo o dite. Tudiz jsme odesli z pece.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Jsem spokojen. Přístup, odbornost. Nemaže med kolem huby, jedná na rovinu. Když čtu negativní názory, pak si uvědomuji, jak funguje lidské myšleni. Je to statisticky domázané. O špatnou zkušenost se podělíte s dalšími deseti lidmi a o dobrou se třemi. Já na toto fórum narazil náhodou. Neměl jsem v ůmyslu pomoci. Kdybych chtěl ublížit, určitě bych toto fórum neminul... Petr Fila


M
Ověřený profil

Já doporučuji, opravdu se mi pan dokor důkladně věnoval, a snažil se najít příčinu potíží. To samé i při léčbě mého syna.


L
Ověřený profil

Bohužel taky špatná zkušenost,dceři nepomohl,ba naopak.Naštěstí jí v Brně pomohly a teďka chodí bez problémů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřený profil

Nedoporučuji tohoto lékaře. Postup při vyšetření bych nazvala jako nestandartní .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu