Pan doktor by měl už skončit. Chodím k němu a pokud jde člověk na normální kontrolu,je to fajn doktor. Ale sestra tento rok otěhotněla, on jí řekl, že je plod asi mrtví. Naštěstí ji poslal na konzultaci jinam kde se to nepotvrdilo, jinak měla termín na výškrab. V těhotenství stále vše v pořádku. Jen vysoký tlak. Ke konci monitor na 3 minuty, žádné kontroly. Že je vše v pořádku i když měla hodně vysoký tlak, bolesti vaječníků, stále pocit na zvracení. Na to jí bylo řečeno, že je plná vody a vše je ok, že to k tomu patří. Naštěstí si zavolala do nemocnice a tam ji po vyšetření řekly, že má zúženou pupeční šňůru a miminko nemá výživu.Že si ji tam musejí nechat a porod vyvolají. Porod museli vyvolat. Miminko je naštěstí v pořádku, jen díky té výživě je malé. Mohlo vše dopadnout jinak. Je to varování pro ostatní nastávající maminky. Stůjte si za svém, že se Vám to nezdá a že chcete kontrolu, pokud Vám není dobře. ☹️ Mrzí mě že to musím napsat.

Jsem s panem doktorem velmi spokojená, chodila jsem k němu několik let. Vždy byl milý, s dobrou náladou, vstřícný. Nikdy jsem se nemusela moc vyptávat, vše mi vždy do podrobnosti vysvětlil. Moc lituji, že teď v těhotenství k němu již z důvodu vzdálenosti nemůžu chodit. Je to opravdu úžasný člověk.

Ze začátku jsem byla spokojená ale potom co jsem po práškách přibrala skoro 20kilo a nezměnil mi je a známá měla trombozu kvůli tomu že neodebíral krev je špatný.

Výborný lékař:::

Pan Doktor Kozderka v roce 1981 rodil mě, pak odešel za prací jinam a moje rodina(ženy) chodila jinam, posléze i já. Po přestěhování zpět do Broumova jsem se rozhodla pro změnu gynekologa a jsem tomu jen ráda,postupně se vrátila celá ženská část rodiny k němu a jsme spokojeny jak s jeho přístupem, je ochotný naslouchat, poradit, to samé sestřičky snaží se vyjít vstříc. Jsem moc spokojená a budu ráda,když pan Doktor bude ještě dlouho ordinovat.

je to doktor na svém místě.jsem u něho asi 7let a nejlepší lékař co jsem kdy poznala.poradí a pomůže to je hlavní.před 33lety rodil mě a maminka s ním byla velmi spokojená a já jsem spokojená ted,máme dvouletého syna a jak se o mě staral v těhotenství no prostě paráda

Pan doktor je nejlepší gynekolog jakého jsem kdy poznala. Rozumí své práci a
také dokáže naslouchat svým pacientkám. Jen tak dál pane doktore.

ahoj pan kozderka je dobry gynekolog.mela jsem s nim jisty problami u meho prvniho ditete.ale musim rici ze se vypracoval.ted mu duveruji a velice mi poradil.mam z nej radost.jen tak dale pane kozderko.doufam ze me zase nesklamete.

Dříve jsem byla velmi spokojená. V současné době mám pocit, že vzhledem k pokročilejšímu věku mu jde převážně o peníze. Vím o několika případech, kdy se šeredně mýlil v diagnoze. Jednu těhotnou poslal na začátku těhotenství na potrat, protže je prý plod mrtvý, což se ovšem v nemocnici nepotvrdilo a dotyčná má nyní krásné zdravé miminko. Druhé řekl, že už nebude moci mít děti, což se při prohlídce u jiného lékaře vůbec nepotvrdilo. Mě během těhotenství našla jednou sestřička v moči bílkovinu, ale na interně (po hodině od zkoušky u gynekologa) byly testy naprosto negativní. Sestřička chce za vypsání receptu na antikoncepci poplatek 30 Kč, přitom podle ministerstva zdravotnictví se tento poplatek za "papírování" a ještě k tomu, když vás nevidí lékař, nevybírá.

Pan doktor je moc fajn, sice jej již nenavštěvuji, protože jsem se přestěhovala, ale byla jsem s ním velmi spokojená a se sestřičkou taky.