Bohumila Silovská, internista

MUDr. Bohumila Silovská

Internista

6 názorů

Adresa

Sídliště 429, Soběšice
Interní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
6 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Interní ambulance Jiný

Paní doktorka velmi pečlivá..má skutečný zájem o pacienta a snaží se pomoci za všech okolností.Jsem ráda že mohu patřit k jejím pacientům...Děkuji milá paní doktorko.


B
Ověřeny pacient

jsem velice ráda, že jsem od této paní internistky odešla. drtila mě i několikahodinová čekací doba, byla jsem např. objednána na 15.30 a na řadu se dostala až v 19.30, na odběr jsem někdy čekala i více jak dvě hodiny, drtila mě špína v ordinaci, jednou paní doktorka na mojí kartě dokonce svačila chleba se salámem, o čistotě samotné lékařky ani nemluvě... a když mě začala objednávat spolu s mojí mamčou a pak nás společně obě najednou vyšetřovala, což mělo za následek pomíchané zprávy a výsledky - to už byl vrchol. když mi ve finále předepsala léky, které mě dostaly až do nemocnice, kde mi sdělili, že bych po delším užívaní těchto léků mohla zůstat ve svých dvaceti letech neplodná, došla mi trpělivost a našla jsem si jiného internistu. opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


paní doktorka je svědomitá,erudovaná,její diagnózy jsou vždy přesné.O oblíbenosti lékařky svědčí i velké množství pacientů,kteří za ní docházejí a nevyměnili by ji.


Pani doktorka je velmi pečliva jsem spokojena


K

Paní doktorka Silovská je podle mého názoru velmi dobrá lékářka, která se své práci věnuje velice intenzivně. Oceňuji její individuální přístup k pacientům a schopnost určit kvalitní diagnózu. Důkladné vyšetření je u této lékařky pravidlem, což dokladuje i doba, po kterou je pacient v ordinaci.


F

Má první špatná zkušenost s paní dr. byla, když mi cca v třetím měsíci mého prvního těhotenství sdělila, že trpím velmi závažnou nemocí a pokud neuposlechnu její léčbu a nebudu brát předepsané léky, narodí se mi postižené dítě. Toto mne velmi šokovalo, a proto jsem ihned jela za svou gynekoložkou a na odborné pracoviště do plzeňské fakultní nemocnice, kde tuto diagnozu vyloučili a celé těhotenství jsem byla jen v pozorování a zcela bez léků. To, že jsou u paní dr. Silovské neskutečné čekací doby a v ordinaci nepořádek vám potvrdí snad každý. Ale mne rozbila zkušenost mé maminky, která se chtěla objednat na předoperační vyšetření a paní dr. jí řekla, že by ji mohla vzít v 18.00 večer, ale zároveň se zeptala, zda maminka nemá řidičský průkaz a nemohla by ji potom odvézt domů......tak to už mi přestává rozum brát?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti