Nám. Slezského odboje 3, Opava
Odborný lékař revmatologie

Zobrazit ostatní revmatologů v okolí

Nechci být negatívní, paní doktorka je určitě odborník ,ale velmi odměřená a bez úsměvu, jsem z ní rozladěná.

Musím říct, že paní doktorka je opravdu odborník, který se snaží hledat přičinu problémů, takže jí velice doporučuji! Je jedna z mála kvalitních lékařů. Jen jsem stále zklamaná ze sestřičky, která mi přijde, že je toho na ní moc, proto se někdy chová nervozně a podrážděně.

Paní doktorka je špička mezi lékaři. Probere s Vámi aktuální stav a vhodnost použití léků. Díky ní mě již několik let netrápí nevyléčitelná choroba.

Paní doktorka ma velmi lidský přístup ke svým pacientům. Je to odbornice na svém místě. Hledá všechny souvislosti a snaží se pomoct.

Paní doktorka je výborná, snaží se člověku vždy pomoci. Cením se jejího lidského přístupu...
Stará se o to, aby se pacientovi ulevilo. Dá si práci s tím, aby odhalila nebo vysvětlila příčinu pacientova problému a pracuje na jeho řešení. S tím se setkávám jen málokdy...