Sam. ord. lékaře spec. - neurologie
Palackého 201, Trutnov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - neurologie Jiný

Byla jsem jako doprovod otce, neměl s sebou seznam užívaných léků, ale pan doktor má vše v lékařských zprávách, které má k dispozici. Dotaz lékaře - K čemu tam tedy vlastně jsem? mě trochu nadzvedl. Omluvila jsem se a zapnula, dle pokynu na dveřích vypnutý telefon, a volala sourozencům, zda seznam nemají. Vrátila jsem se do ordinace, právě mi volala sestra zpět. Pan doktor mi velmi arogantně vytkl, že neumím číst, když na dveřích je upozornění na vypnutí telefonu. S tatínkem vyplnil dotazník týkající se jeho orientace v čase a prostředí a jeli jsme domů. Sestře v ordinaci jsem zavolala užívané léky. Pan doktor předepsal potřebné léky. 13 let pečuji o manžela na vozíku po dopravní nehodě. Bydleli jsme na Trutnovsku teď jsme na Mělnicku, na kontroly jezdíme i do nemocnice Na Homolce, nikde jsem se s takovým otřesným chováním lékaře nesetkala.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - neurologie Jiný

Pan doktor se ani nepodíval na rentgen a začal mi kroutit hlavou ze strany na stranu. Jsem po úrazu krční páteře.. zával na šachtě. Celé jeho vyšetření trvalo dvě minuty a pak pět minut čuměl do monitoru.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - neurologie Zdravotní problém

Příjemné jednání jak pana doktora Matušíka a sestry paní Horáčkové. Jsem velmi spokojený se zdravotní péčí a průběhem léčby. Pan MUDr. Matušík mě velmi pomohl.

Děkuji

Zdeněk Hefka

Neobyčejně nepříjemný člověk. Nezajímá se o problém, se kterým jsem přišla ale o věci, které s mým zdravotním stavem vůbec nesouvisí, mám z něho pocit, jako by chtěl člověka především nějak ponížit. Poprvé prohlásil, po vyšetření, které trvalo přibližně necelé dvě minuty a následném pětiminutovém zírání na monitor počítače,že v životě neviděl pacienta s takovými problémy, jako mám já, neví, co mi je a předepsal mi troje léky, které jsem si-pravda ani nevyzvedla. Jestliže pan doktor neví, co mi je, jak může na něco o čem nic neví, předepisovat léky, to nevím zase já. Podruhé, když jsem k němu byla odeslána svým OL se choval stejně- hnusně. Tentokrát se dopracoval k receptu na vitamín B12, budiž, ale předepsal mi ještě velice silný a velice návykový lék na epilepsii a panickou poruchu. Nejsem epileptička, nikdy jsem netrpěla panickou poruchou. Tento doktor možná někdy někomu pomohl, což by měl, pokud je to jeho profese, mně se jeví jako nebezpečné individuum. Nikdy více.Souhlasím s pacienty, kteří se jeho šarmu a profesionalitě zdaleka vyhnou.

Příjemný Pan Doktor ,nejsem u něho dlouho ale zatím mi pomohl.Doporučuj´.

Po tom co jsem si tu přečetla bych řekla že jsme asi každý chodil k jinému lékaři.Z některých hodnocení mám pocit ,že každému spíš vadí to,že by třeba nedej bože musel přestat kouřit nebo pít slivovičku.Nechci nijak snižovat vážnost vašich nemocí,ale když je člověku opravdu zle tak udělá cokoli aby mu bylo zase dobře.Pana doktora znám již velmi dlouho,ještě když byl ve Vrchlabí a nedám na něho dopustit.Přišla jsem k němu jako 19tileté děvče ,které má bolesti hlavy a brnění pulky těla a samozřejmě už skoro pruhledná od věčného zvracení.Prohlídl mě a i přesto že se tenkrát na vyšetření CT čekalo i několik měcícu tak mě tam prostě dostal.Zjistilo se že mám veliký nádor na mozku a že je vlastně skoro zázrak že ještě žiju.No a pak už to samozřejmě jelo,operace atd.Kdyby mi tenkrát pan doktor Matušík nepomohl,tak byl muj manžel vdovec a moje 2letá dcerka bez maminky.Jsem mu dodnes moc vděčná,vlastně mi zachránil život,samozřejmě na to nebyl sám ale on to všechno začal.Takže vím že je to lékař na svém místě a jestli vám vadí když vám chce někdo pomoci a vy proto máte také něco udělat a nechcete tak byste měli vynadat spíš sobě než jemu.Já také nesmím pít a kouřit, nesmím skoro nic co mi muže vyvolat epileptický záchvat který mi zustal po operaci,ale je mi to jedno hlavně že tu mohu ještě třeba chvíli být.Pan doktor Matušík je pro mne užasný člověka moc mu za vše děkuji.

Nedoporučuji, udělá Vám běžné vstupní vyšetření, zaznamená potíže a napíše nějaké léky. Sprdne Vás za věci, do kterých mu nic není a řeší je s Vámi déle než celé vyšetření. "Abychom něco nezanedbali, pošlu Vás na rentgen mozku". Nakonec jsem našel, že to mělo být CT a vhledem k tomu, že již mám nějaké to CT a rentgeny za sebou jsem na CT nešel. Kdyby to byl jen rentgen, tak se nebráním, nebo MR, ale CT je v dost případech na nic. Je to další ordinace, do které už nevstoupím.

Opravdu velmi nepříjemný člověk.Nikdy více.
Tak trapně jako jsem si připadala u tohoto tzv. lékaře bych už nikdy nechtěla zažít.

Velice nepříjemný Nejvíce mne dostal otázkou jestli mi to nevádí, že mám DMO (dětská mozková obrna. K tomu nemá už co říci.

U zánětu mozkových blan stanovil diagnózu jako banální virózu, přežila jsem jen díky specialistovi z jiného oboru, který mě nechal převést na infekční oddělení v Hradci Králové.