Bohumil Matušík, neurolog Trutnov

MUDr. Bohumil Matušík

Neurolog

12 názorů

Uložit


Adresa

Palackého 201, Trutnov
Sam. ord. lékaře spec. - neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
12 názorů

M
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - neurologie Jiný

Pan doktor se ani nepodíval na rentgen a začal mi kroutit hlavou ze strany na stranu. Jsem po úrazu krční páteře.. zával na šachtě. Celé jeho vyšetření trvalo dvě minuty a pak pět minut čuměl do monitoru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - neurologie Zdravotní problém

Příjemné jednání jak pana doktora Matušíka a sestry paní Horáčkové. Jsem velmi spokojený se zdravotní péčí a průběhem léčby. Pan MUDr. Matušík mě velmi pomohl.

Děkuji

Zdeněk Hefka


Ověřeny pacient

Neobyčejně nepříjemný člověk. Nezajímá se o problém, se kterým jsem přišla ale o věci, které s mým zdravotním stavem vůbec nesouvisí, mám z něho pocit, jako by chtěl člověka především nějak ponížit. Poprvé prohlásil, po vyšetření, které trvalo přibližně necelé dvě minuty a následném pětiminutovém zírání na monitor počítače,že v životě neviděl pacienta s takovými problémy, jako mám já, neví, co mi je a předepsal mi troje léky, které jsem si-pravda ani nevyzvedla. Jestliže pan doktor neví, co mi je, jak může na něco o čem nic neví, předepisovat léky, to nevím zase já. Podruhé, když jsem k němu byla odeslána svým OL se choval stejně- hnusně. Tentokrát se dopracoval k receptu na vitamín B12, budiž, ale předepsal mi ještě velice silný a velice návykový lék na epilepsii a panickou poruchu. Nejsem epileptička, nikdy jsem netrpěla panickou poruchou. Tento doktor možná někdy někomu pomohl, což by měl, pokud je to jeho profese, mně se jeví jako nebezpečné individuum. Nikdy více.Souhlasím s pacienty, kteří se jeho šarmu a profesionalitě zdaleka vyhnou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Příjemný Pan Doktor ,nejsem u něho dlouho ale zatím mi pomohl.Doporučuj´.


Po tom co jsem si tu přečetla bych řekla že jsme asi každý chodil k jinému lékaři.Z některých hodnocení mám pocit ,že každému spíš vadí to,že by třeba nedej bože musel přestat kouřit nebo pít slivovičku.Nechci nijak snižovat vážnost vašich nemocí,ale když je člověku opravdu zle tak udělá cokoli aby mu bylo zase dobře.Pana doktora znám již velmi dlouho,ještě když byl ve Vrchlabí a nedám na něho dopustit.Přišla jsem k němu jako 19tileté děvče ,které má bolesti hlavy a brnění pulky těla a samozřejmě už skoro pruhledná od věčného zvracení.Prohlídl mě a i přesto že se tenkrát na vyšetření CT čekalo i několik měcícu tak mě tam prostě dostal.Zjistilo se že mám veliký nádor na mozku a že je vlastně skoro zázrak že ještě žiju.No a pak už to samozřejmě jelo,operace atd.Kdyby mi tenkrát pan doktor Matušík nepomohl,tak byl muj manžel vdovec a moje 2letá dcerka bez maminky.Jsem mu dodnes moc vděčná,vlastně mi zachránil život,samozřejmě na to nebyl sám ale on to všechno začal.Takže vím že je to lékař na svém místě a jestli vám vadí když vám chce někdo pomoci a vy proto máte také něco udělat a nechcete tak byste měli vynadat spíš sobě než jemu.Já také nesmím pít a kouřit, nesmím skoro nic co mi muže vyvolat epileptický záchvat který mi zustal po operaci,ale je mi to jedno hlavně že tu mohu ještě třeba chvíli být.Pan doktor Matušík je pro mne užasný člověka moc mu za vše děkuji.


Ověřeny pacient

Nedoporučuji, udělá Vám běžné vstupní vyšetření, zaznamená potíže a napíše nějaké léky. Sprdne Vás za věci, do kterých mu nic není a řeší je s Vámi déle než celé vyšetření. "Abychom něco nezanedbali, pošlu Vás na rentgen mozku". Nakonec jsem našel, že to mělo být CT a vhledem k tomu, že již mám nějaké to CT a rentgeny za sebou jsem na CT nešel. Kdyby to byl jen rentgen, tak se nebráním, nebo MR, ale CT je v dost případech na nic. Je to další ordinace, do které už nevstoupím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Opravdu velmi nepříjemný člověk.Nikdy více.
Tak trapně jako jsem si připadala u tohoto tzv. lékaře bych už nikdy nechtěla zažít.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velice nepříjemný Nejvíce mne dostal otázkou jestli mi to nevádí, že mám DMO (dětská mozková obrna. K tomu nemá už co říci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U zánětu mozkových blan stanovil diagnózu jako banální virózu, přežila jsem jen díky specialistovi z jiného oboru, který mě nechal převést na infekční oddělení v Hradci Králové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Nemůžu si stěžovat, vždy mi pomohl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti