Velmi dobry gynekolog, vzdy vse perfektne vysvetli a dobre poradi. Nemohu si ho vynachvalit. I sestricka je ochotna a vstricna

Před 24lety jsem pana doktora měla u porodu a byla to"brnkačka". Je to milý pan doktor :-)

S péčí pana doktora jsem velmi spokojena, je pečlivý, nic nezanedbá, vše ochotně vysvětlí, klidný přístup k pacientům. Sestřička je také velmi milá a ochotná.

S péčí pana doktora jsem velmi spokojena, je pečlivý, nic nezanedbá, vyšetřuje důkladně, všechny mé dotazy vždy ochotně zodpověděl, dobře na mě působí jeho klidný přístup. Velmi příjmená je i sestřička, skvěle se doplňují.

Už k panu doktorovi chodím 10 let a jsem velice spokojená je to doktor na svém místě,citlivý,hodný, se zájmem někteří lékaři by se on děj mohli učit .K jiném bych ani chodit nechtěla

Příjemný ,milý,poctivý.Znám jej už mnoho let a vřele doporučuji!

Dobrý gynekolog a skvělý porodník.

Vždy velmi příjemný,milý.Velmi citlivý přístup..Jiného gynekologa si nepřeji..doporučuji všem:o)

velmi dobrý,l rozhodný