Adresa

Smetanova 1, Moravany
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé pravidelná kontrola

Vynikající lékař včetně jeho sestřičky.Svědomitý,vstřícný,ochotný.Odborně na výši,hlavně lidský.Organizace práce od přijetí sestřičkou až po vyšetření panem doktorem nemá chybu.
Zdeněk Bořek


M
Ověřeny pacient

Hrůza. Pacienty přijímá jak na běžicím páse,už aby tam měl jiného,nestačíte ani doříct problém,některé nemoci zjednodušuje. I když Vás ani nevyšetří,pokaždé chce 30,-kč a stvrzenku nedá. A sestra,která neumí nabrat ani krev,je protivná,arogantní důchodkyně,zvědavá-to hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Absolutně v pohodě doktor. Chodím k němu od 18 let a nikdy jsem neměla problémy. Vždy mi vyšel ve všem vstříc a vše vyléčil. Za mě jednička.


Pan doktor Flídr je opravdu velice vstřícný lékař. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti, co se ochoty týče. Není nic horšího než neochotný a nepříjemný obvodní lékař, který vás pokaždé považuje pouze za simulanta a navíc jeho odbornost je na mizerné úrovni. Takže za prvé, půjdu raději k panu doktorovi Flídrovi, i když o jeho praktikách muže leckdo pochybovat a za druhé, kdo mi ukáže v tomto okolí kvalitnějšího lékaře?! Milan Mazáč


PAN DOKTOR FLÍDR JE VELMI DOBRÝ LÉKAŘ .CHODÍME K NĚMU CELÁ RODINA AŽ Z CHRUDIMI A JSME VELMI SPOKOJENÍ S JEHO PŘÍSTUPEM A HLAVNĚ LÉČBOU.A TI DEMENTI CO SI STĚŽUJÍ TAK AŤ SI NAJDOU JINÉHO LÉKAŘE , JIM ZŘEJMNĚ NEJDE O LÉČBU ALE JSOU TO SIMULANTI KTEŘÍ JENOM OTRAVUJÍ A PANA DOKTORA ZDRŽUJÍ OD PRÁCE. NEVÍM CO SE JIM NELÍBÍ NA SESTŘE ASI ŽE JE NEBERE PŘEDNOSTNĚ.


H

Pan doktor Flídr je dobrý doktor. V životě jsem s ním neměl žádný problém. Ve všech případech mě léčil dobře. Veverce bych doporučil, abych si našla jiného lékaře a nekydala tady ty svoje hemzy! V dnešní době má právo na změnu, pokud není se současným lékařem spokojená.


V
Ověřeny pacient

Hrůza a děs a ta sestra,kterou si drží jen proto,že je to důchodkyně by mohla hrát někde v hodně krutým filmu.Mimo jiné poslal mě na operaci a nenapsal,že mám cukrovku a to bych mohla vypsat další připomínky.Musím,ale uznat,že tak asi před 15 lety byl dobrý,teˇd si není schopen zapamatovat,když tam chodíte 2x v týdnu,proč jste přišla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

doporučuji.Neměl jsem s Nim nikdy 6ádný problém.


B

Velmi dobrý lékař,slušný,ochotný,nemáme žádné výhrady k jeho péči a jak již bylo řečeno,máme dnes svobodnou volbu lékaře ne?


S

je dost dobrej


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti