Smetanova 1, Moravany
Sam. ordinace PL pro dospělé (mapa)

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé pravidelná kontrola

Vynikající lékař včetně jeho sestřičky.Svědomitý,vstřícný,ochotný.Odborně na výši,hlavně lidský.Organizace práce od přijetí sestřičkou až po vyšetření panem doktorem nemá chybu.
Zdeněk Bořek

Hrůza. Pacienty přijímá jak na běžicím páse,už aby tam měl jiného,nestačíte ani doříct problém,některé nemoci zjednodušuje. I když Vás ani nevyšetří,pokaždé chce 30,-kč a stvrzenku nedá. A sestra,která neumí nabrat ani krev,je protivná,arogantní důchodkyně,zvědavá-to hrůza.

Absolutně v pohodě doktor. Chodím k němu od 18 let a nikdy jsem neměla problémy. Vždy mi vyšel ve všem vstříc a vše vyléčil. Za mě jednička.

Pan doktor Flídr je opravdu velice vstřícný lékař. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti, co se ochoty týče. Není nic horšího než neochotný a nepříjemný obvodní lékař, který vás pokaždé považuje pouze za simulanta a navíc jeho odbornost je na mizerné úrovni. Takže za prvé, půjdu raději k panu doktorovi Flídrovi, i když o jeho praktikách muže leckdo pochybovat a za druhé, kdo mi ukáže v tomto okolí kvalitnějšího lékaře?! Milan Mazáč

PAN DOKTOR FLÍDR JE VELMI DOBRÝ LÉKAŘ .CHODÍME K NĚMU CELÁ RODINA AŽ Z CHRUDIMI A JSME VELMI SPOKOJENÍ S JEHO PŘÍSTUPEM A HLAVNĚ LÉČBOU.A TI DEMENTI CO SI STĚŽUJÍ TAK AŤ SI NAJDOU JINÉHO LÉKAŘE , JIM ZŘEJMNĚ NEJDE O LÉČBU ALE JSOU TO SIMULANTI KTEŘÍ JENOM OTRAVUJÍ A PANA DOKTORA ZDRŽUJÍ OD PRÁCE. NEVÍM CO SE JIM NELÍBÍ NA SESTŘE ASI ŽE JE NEBERE PŘEDNOSTNĚ.

Pan doktor Flídr je dobrý doktor. V životě jsem s ním neměl žádný problém. Ve všech případech mě léčil dobře. Veverce bych doporučil, abych si našla jiného lékaře a nekydala tady ty svoje hemzy! V dnešní době má právo na změnu, pokud není se současným lékařem spokojená.

Hrůza a děs a ta sestra,kterou si drží jen proto,že je to důchodkyně by mohla hrát někde v hodně krutým filmu.Mimo jiné poslal mě na operaci a nenapsal,že mám cukrovku a to bych mohla vypsat další připomínky.Musím,ale uznat,že tak asi před 15 lety byl dobrý,teˇd si není schopen zapamatovat,když tam chodíte 2x v týdnu,proč jste přišla.

doporučuji.Neměl jsem s Nim nikdy 6ádný problém.

Velmi dobrý lékař,slušný,ochotný,nemáme žádné výhrady k jeho péči a jak již bylo řečeno,máme dnes svobodnou volbu lékaře ne?

je dost dobrej