Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

nesmírně hodná Paní doktorka a sestřička vše dobodrobna vysvětleno a uděláno i když k ní nechodím vřele jistě doporučuji :)

Ověřeny pacient

ODBORNÍK non plus ultra,índividuální přístup interakce lidský rozměr.Více takových lékařů-Děkuji A.Aust

Ověřeny pacient

Byla jsem u paní dok.poprvé a byla jsem moc spokojená.Paní dok byla milá,vstřícná a hlavně se mě snažila pomoci za což ji děkuji.Ždárská Irena..

A
Ověřeny pacient

nedodržuje pracovní dobu, při vyšetřování telefonuje, roztržitá, náladová,dlouhá čekací doba,v 11 hod. jsem tam přišla na nutné vyšetření, přestože má prac. dobu do 12. hod a v čekárně 4 lidi, sestra řekla, že už mě nevezme,prý by to nestihla, a to nebyl první případ, přecházím jinam. chodit k nepříjemné doktorce, která dává najevo, že ji obtěžujete, to nemusím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient

Přístup paní doktorky k pacientovi je děsivý, vím, že práce s lidmi je náročná, ale měla by se trochu ovládat, a chovat se profesionálně, raději k ní už nechodím a navštěvuji očního lékaře v Mladé Boleslavi, kde se k pacientům chovají velice vstřícně a na úrovni.p. Pivcová mě velece zklamala a nemám k ní již důvěru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, byla milá, ochotná, vstřícná, důkladná. Doporučuji.

Ověřeny pacient

Tato doktorka nemá chybu, je to profesinálka, která vždy vyřeší příčinu problému a nic nezanedbá. Má vynikající přehled o lécích a vždy naordinuje to co opravdu zabere. Je důsledná a milá. Jako malé minus je někdy dlouhá čekací doba, ale to se dá vydržet

Velmi nepříjemná, velmi arogantní a velmi náladová. Své léčení jsem u této paní doktoky raději vzdal. Chápu, že to občas nevyjde ale několikahodinové a opakující se čekání na nepříjemného doktora si raději odpustím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z

chci paní doktroku veřejně pochválit, úžasný odborník, který nic nezanedbá,ale naopak prověří,člověka krásně uklidní,vždy milá,hodná,ochotná.
Je to člověk,kterého si vážím a vždy dodržuje pracovní dobu, nechápu, proč tu někdo píše,že od osmi čeká,když paní doktorka od osmi nikdy neordinuje a má to tam napsané v pracovní době.
Tak chci pochválit i sestřičku.

M

paní doktorka nedodržuje snad nikdy pracovni dobu , a to je to nejhořší v dnešní době kdy se každy objedná na 8 hod a p. doktorka přijde v 10 hod tak to je hodně spatné

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti