MUDr. Beatrica Vaľková

Revmatolog, Internista Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Revmatologická ordinace
Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Revmatologická ordinace Jiný

Paní doktorka pečlivá, snaží se pomáhat pacientům za všech sil. Sestřička milá pozorná. Tak má fungovat ordinace lékař. Chodil jsem k ní asi dva roky.

Moje pocity z návštěvy ordinace paní doktorky Válkové jsou víc než pozitivní. Mám dojem, že jsem konečně narazila na doktora v pravém slova smyslu - tato paní se skutečně zajímala o mé problémy (a neřešila pouze ty, které se týkají její specializace), vyptávala se, snažila se poradit, naslouchala a nebylo to nic ve stylu "honem, honem, ať to máme rychle za sebou, v čekárně je dalších 10 lidí". Byla jsem opravdu mile překvapená, protože s jistým problémem chodím po doktorech už asi 3/4 roku, a až paní doktorka Válková mi zhruba nastínila, v čem je "zakopaný pes". Vřele doporučuji. Je to opravdu doktorka, která se zajímá o pacienty a snaží se pomoct.

Erudovaná, pozorná, pečlivá, ohleduplná,se snahou o co nejpřesnější diagnozu a nejvhodnější způsob léčby.