Bezděkovská 65, Strakonice
Dermatovenerologická ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Výborná doktorka s ochotným přístupem. Je velmi příjemná a vše pacientovi vysvětlí.Vždy mi pomohla. Doporučuji

výborná doktorka, pomohla mě s kožním onemocněním v nose, trápilo mě přes tři roky, par doktoru mě vidělo něco předepsalo ale nepomohlo. u paní doktorky jsem byla s problémem jen jednou a je pryč

Byl jsem u paní doktorky s takovým choulostivým problémem v intimních partiích a musím pochválit její profesionalitu.

Mohu pouze vřele doporučit. Paní doktorka pomohla se sice malým, ale dlouholetým problémem. I když jsem k ní spádově nepatřil (dokonce jsem z úplně jiného okresu), vyléčila mne během 14ti dnů. Dík patří též sestřičce za velmi profesionální přístup.

Paní doktorka je velice příjemná, vstřícná a ve svém oboru za ta léta praxe opravdu kapacita. DOPORUČUJI .....

G

Velice příjemná a milá paní doktorka, odbornice, člověk na pravém místě!

nejlepší

Nejlepší kožní lékařka!

Paní doktorka je příjemná, citlivá, taktní vzhledem k oboru , který vykonává. Vždy Vás přivítá s úsměvem. Ve svém oboru výborná.Pro výsledky její práce hodnotím nejlepší.

Moc šikovná a příjemná paní doktorka.