Antonín Tuček, veterinář Chodov

MVDr. Antonín Tuček

Veterinář Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Husova 1115, Chodov
Veterinární ordinace pro malá zvířata

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
17 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Tuček super ..hodny sympatický ke zviratum taktéž ..nemám nic co podotknout ..doporučuji


Ž
Ověřeny pacient

Pamatuji si, když jsme k němu před pár lety přivezli křečka. Moc milý přístup, vyléčení zánětu.. Nevím jak je tomu dnes, ale tenkrát jsme mu byli za vyléčení mrňouse vděčni.


Ověřeny pacient

je mina bliti z komentaru typu : moje sousedka a jeji mazlicek a moje znama atd ... ja sem s panem doktorem spokojena a velmi, telefon zvedl pokazde, nikdy nerekl ne ba naopak. pokazde se k nasi fenecce chova mile, pohladi a vse nam ukaze i vysvetli zadnej problem... a co se tyce vasich vzlyku ze pan doktor to bere jako praci zadny cit nesouhlasim s jednim cit ma a prace ano vzdyt je to jeho zamestani tak co sem serete ze si stavi dum nebo neco jineho .. vy take berete praci jako praci ... mluvi z vas lidicky zavist a pokud si poridite mazlicka musite uz pocitat i s vydaji za lecbu a ne porad fnukat. sem rada ze mame takoveho lekare nemenila bych :-D


B
Ověřeny pacient

Jako to co tady čtu, mi občas příjde jako nesmysl.
Pan doktor mému psovi zachránil život, potom co paní doktorka Anna Čermáková, jí skoro doslova dohnala do hrobu. Moje fenka měla obyčejnou virózu, s kterou jsme se na paní doktorku obrátili. Pani doktorka si zahrála roli dobrosrdečné veterinářky, a dala nám prášky zdarma, bez obalu, pouze tři prášky v obalu, po přijetí dvou tablet, se stav mého psa zhoršoval a zhoršoval, stále zvracela, a nedokázala přijat žádnou potravu. Nakonec jsme se obrátili na pana doktora Tučka a zjistilio se, že prášky které jsme dostali jsou PSŮM ZAKÁZÁNY. Dodnes si nedokážu představit, co by se stalo kdyby můj pes tu třeti tabletu vypil. Pan doktor je vyníkajicí ve svém oboru, a chování? Příjemný, milý a vstřícný veterinář!!! Takže to, že tu píšete, že zvířata bere jako svou práci zřejmě nemáte s kým srovnávat. Takže jediný veterinář komu bych to "velmi slabý" dala, je paní MVDr. Anna Čermáková!!! To právě jí bych nikomu z vás nedoporučovala :)


M
Ověřeny pacient

Příjemný, pečlivý, starostlivý :)


V
Ověřeny pacient

Jako doktor je určitě výborný, ale jeho chladný přístup ke zvířatům a lidem a neochota, když mu někdo zavolá, je hrozná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


W
Ověřeny pacient

Sousedů psa léčil na nemocnou páteř a pejsek před pár dny zemřel na nemocné ledviny. To je už je čtvrtý pes v mém okolí, kterého takhle "pohřbil" špatnou léčbou. Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Jsem s panem doktorem spokojená, operoval mi psa a v pohodě. Tedˇuž mám dalšího pejska a chodím zase k panu doktorovi. Zatíim mi vyhovuje.


R
Ověřeny pacient

Pan Tuček je super, ke zvířetům se chová , hezky, vždy pejska i kočičku pohladí, říká vše na rovinu, všechna pro i proti...Máme s ním super zkušenosti. Ale je fakt, že i když uvádí pohotovost pro registrovaná zvířata, tak se mu většinou nelze dovolat. Neměl by tuto služby na svých stránkách nabízet, když pak není k sehnání. Ale to je jeidné negativum.


R

Ran doktor je super.Máme s ním jen dobré skušenosti.O naše pejsky má zájem a vždy je pohladí.Jsme s ním moc spokojení vždy nám pomohl.Je pravda že váš obvodní lékař telefon nezvedne.Proboha je to jenom člověk!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti