Neurologická ambulance
Česká 49, Beroun

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Je to naprosto úžasný lékař! Nesmírně trpělivý, stále usměvavý,nic nepodceňuje a vysvětluje. Děti ho mají moc rády a když řeknu,že jdeme na neurologii, nemáme žádný problém, těší se!

Nejpříjemnější lékař, se kterým jsem přišla kdy do kontaktu. Žádné nabubřelé ego schované pod bílým pláštěm, naopak velmi přátelský, empatický, nasouchající, krásně si s naším synem rozuměl, mě naopak trpělivě vyslechl, vše vysvětlil, odpověděl na všechny mé otázky. Doporučuji, i pokud nebydlíte v Berouně/Rakovníku/Hořovicích, kde ordinuje, neboť má kratší objednací lhůty než např. v Motole.

Ja u nej s malym byla nekolikrat a byl vzdy velice vrely, ochotny a pripraven naslouchat. Doporucili nam ho v Motole a nikdy jsem nelitovala, je celkove velice lidsky. Je legracni jak veskere zaznamy pises stale do klasickeho psaciho stroje:). Kazdopadne urcite doporucuji.

Pana doktora moc doporučuji!!!!Ohleduplný,umí to s dětmi a hlavně vysvětlí mamince každou věc na kterou se zeptá!!!!