Ord. lékaře specialisty - kožní
Topolová 1234, Most

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Skvela zkusenost. Rychle objednani. Symapticka sestricka i pan doktor. Ocenuji velmi lidske chovani a opravdovy zajem pana doktora o zdravotni problem pacientu.

Pan doktor Rovner je vzácný lékař. Zde vládne klid, pohoda, odbornost a snaha pomoci - léčit. Velmi příjemná komunikace mezi lékařem a pacientem. Takových lékářů je dnes velmi málo!!!
Sestřička je báječná dáma, která se o vás vždy ochotně postárá a umí se i usmívat !!!
A. Pexová

Pan doktor Rovner je velmi milý ,slušný a sympatický lékař se zájmem o pacienty a jejich problémy.Moc takových není jsem velmi ráda ,že se u něj mohu léčit.Kuchtová

Vstřícný, vysvětlil mi o co v mém případě alergie jde a navíc opravdu mi pomohl. Sestřička u pana doktora také velmi milá. V případě akutního problému nečekáte měsíc, ale sestřička najde co nejkratší možný termín a pokud to jen trochu jde, vezme vás hned.Vřele doporučuji

V pohodě doktor který je lidský a o vašem problému dokáže vyprávět resp. přiblížit vám o co jde..po případě o jiných nemocech které jsou tomu podobné

..sestra také v pohodě

..objednání nejlépe telefonickou formou

Má lidský přístup a myslím že málo možností vše je dneska omezené.... a k panu MuDr.Bočanovi ? ještě má při vyšetřováni pacientů ruce v kapcách u kalhot a zvedlou bradu? Znám oba tyto lekaře snad 25-30 tak vždycinky si vyberu pana Rovnera

U pana doktora jsem byla již 3krát je příjemný, vstřícný a vždy můj kožní problém vyřešil. Doporučuji Martina

Já jsem s panem doktorem spokojený a mohu ho doporučit. V porovnání s MUDr. Bočanem má mnohem kratší objednací lhůty (max. týden), má lidský přístup k pacientům a dokonce vás na rozdíl od MUDr. Bočana i prohlédne. A co se mi nejvíc líbí, konzultuje léčiva s pacienty (co jim vyhovuje, na co se chtějí zaměřit především a td.)... Prostě vynikající lékař.

Dobrý přístup kpacientům. To se dnes cení.

Doporučuji