MUDr. Antonín Pitaš

Poliklinika Náchod
B. Němcové 738, Náchod

Pulická 99, Dobruška

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo Problémy s očima

Dokud chodíte, kupujete čočky a nic nechcete, je milý. Měla jsem s ním domluvené, že kvůli pracovní době potřebuji objednávat až po 15hod. - napsal, že není problém a že pokud by mě objednal dříve, platí domluvená doba v emailu. V červnu mi začaly vadit čočky, psala jsem mu, napsal, že to vypadá na zánět a chtělo by to zkouknout, ať přijedu ve středu v 15hod. - jak bylo domluveno, přijela jsem v 15:15 - p. doktor už odcházel (přesto, že na internetu je prac. doba do 17 hod), nezapomněl dodat, že jeho čas je drahý, když jsem mu řekla, že jsme byli na něčem domluveni, stejně to obrátil proti mě, že jsem mohla zavolat atd. - podotýkám, že na základě emailu mě to nenapadlo.... za další asi 4 dny jsem jela znovu do ordinace, kde byla p. dr. z HK, zjistila mi zánět a napsala kapky. Cca za pár dnů mi p. dr. poslal email, kde psal, že se mu zdálo, že jsem se urazila a že můžu kdykoliv přijet, že mi bude k ruce do roztrhání těla. Přeposlala jsem mu komunikaci mezi námi......Pak jsem napsala, že jsme si prostě špatně rozuměli, ale že jsme lidi. A že bych potřebovala vědět, co tedy s těma čočkama, že máme svatbu v červenci a že bych ráda šla v čočkách a ne brýlích.......p. dr. se zřejmě urazil a už se mi neozval. Takže díky němu hledám někoho jiného - přece jen oči jsou dost důležité a nemůžu se spoléhat na náladovost a neprofesionalitu lékaře. Pokud máte problémy, nedoporučuji.

K panu doktorovi jsem chodila léta a byla jsem spokojená. Divné mi bylo jen to, že čím jsem byla starší a blížila se ta hranice, kdy bych teoreticky mohla podstoupit operaci na snížení dioptrií, tím méně často o nich pan doktor mluvil. Podotýkám, že jsem měla -11 a pan doktor mě od mých cca 10 let motivoval tím, že se s tím dá něco dělat a neustále mi připomínal možnosti laserových operací. Jednoho dne jsem operaci podstoupila, a to na soukromé klinice. Laser pro mě nepřipadal v úvahu, musela jsem zvolit jinou, velice náročnou metodu, kterou u nás dělá jen jedno pracoviště. Výsledek byl naprosto nad očekávání - jsem s dioptriemi na nule, vidím báječně, všechno je v pořádku a tato operace je, na rozdíl od laseru, vratná. Na pravidelné kontrole jsem pana doktora překvapila tím, že už nenosím čočky ani brýle. Bohužel nesdílel mojí radost, naopak se do mě dost nepříjemně pustil a dštil síru na soukromý sektor zdravotnictví. Ať jsem nad tím přemýšlela jak jsem chtěla, jiný důvod než ten, že skončí pravidelný odběr silných kontaktních čoček z mé strany, jsem pro jeho rozčílení nenašla. Po letech jsem navíc zjistila, že moje kamarádka, rovněž pacientka pana doktora, má podobnou zkušenost. Z tohoto důvodu spíše nedoporučuji.

U pana doktora jsem byla s tím, že trpím záněty a nedělá mi dobře používání kontaktních čoček, proto chci přestat používat čočky a začít používat brýle. Následovaly otázky typu jak moc si vážím svého zdraví a příslib, že pokud budu chodit k němu pro čočky, určitě se záněty opakovat nebudou... a brýle tak není potřeba řešit... Co to je za doktora? Byla jsem u něj jednou, ale víckrát už nepůjdu.

Přesně jak píše cleah. Pokud jsem platila tak dobrý. O tom že platím servis jsem ani nevěděla až mi to řekla kamarádka co k němu taky chodí a už taky nechce. Bylo mi divný že moje čočky stojí 2tis na pul roku a u něho jsem platila skoro 3tis. Chtěla jsem si koupit čočky sama a měl problém mi zdělit moje dioptrie že když nemám na čočky tak mám nosit brýle.Že šetřím na zdraví. Na zdraví nešetřím, ale cpát někomu jen tak peníze navíc nemusím, a vyšetřit oči si můžu i jinde. A nadstandartní služba??? to bylo asi ta 10-ti vteřinová prohlídka co znám už jako malá u očního.

C

Pokud k němu jdete poprvé nebo podruhé, určitě si vás koupí vstřícným jednáním. Podá ruku, předpisově se zeptá, jak se máte. Čím déle k němu chodíte, tím více poznáte, že ho zajímá jen tržba za roztoky a čočky. To je prostě chodící reklama na byznys, nikoliv na zdraví. Točí se okolo vás a vnucuje se pomocí zaručeně zlevněného a výhodného roztoku. Dokonce umí dát velmi nepěkně najevo, že si vašeho názoru necení. Víc než jako lékař budí dojem dealera kontaktních čoček, který je živ z provizí za prodej.

Souhlasím s komentáři, že jediné, co pana doktora zajímá, není zdraví pacientů, ale peníze. Mně si účtoval 500,- za "nadstandartní služby", které neproběhly, proto jsem je neuhradila. Dále 30,- Kč regulační poplatek. Jednání pana doktora, považuji za podúrovní, dále si peníze telefonicky vymáhá a je ochoten se dohadovat o tom, že jsem s platbou za nadstandartní služby souhlasila a je můj problém, že dál k němu nechci chodit. Už k němu určitě nepůjdu.

Vskutku odborník, s chornickým zánětem v obou očích na dolním i horním víčku mi tvrdil, že on s tím nic..... U jiného lékaře jsem byla za dva dny na operaci a po pár dnech na další, protože už se s tím nedalo nic dělat.

Velmi vstřícný, milý, zajímá se o pacienty, odborník.

Vysoká profesionalita, informovanost, vstřícnost. Každé vyšetření, jež dopručí, i když je finančně náročnější, dělá pro pacienta.

Vstřícný přístup, profesionální jednání. Velmi dobrá domluva. Doporučuji.