Adresa

Bří Mrštíků 38, Břeclav
Poliklinika Břeclav, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Břeclav, s.r.o.

Děkuji paní doktorce za její čas , profesionální a lidský přístup , který v dnešní době ve zdravotnictví není samozřejmostí.


Ověřeny pacient

Velmi příjemná a milá paní doktorka, vyjímečný přístup k pacientovi což se dnes už moc nevidí. Vzala mne bez objednání a pomohla od příšerných bolestí. Ještě jednou MOC děkuji a přeji mnoho úspěchů. Takových lékařů by mohlo být více.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná a milá, je na ní vidět na první pohled, že má o pacienty opravdový zájem. Velmi mi pomohla a pomáhá dodnes, což už jsou 3 roky. Konečně vím co je žít bez trýznivé bolesti, kterou zavinili lékaři na Ortopedii při operaci kyčle. Moc jí děkuji a přeji hodně sil do další záslužné práce.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, milá a opravdu v čase na kdy jsem objednaný jsem i přijatý což je v zdravotnictví jev nevysvětlitelný.. tedy v našem zdravotnictví a co je pro mne hlavní tak po 25l chození po různých felčarech i v Praze mi jako prvá zjistila co mi je a nasadila terapii která sice nezvratný proces nevyléčí ale alespoň zarazila a vrátila mi sebevědomí že nejsem jen prašivý a na odpis a že mi opravdu něco je a ne že si jen něco vymýšlím .. moc ji děkuji a přeji Jí mnoho úspěchů.


P
Ověřeny pacient

Velmi milá a příjemná paní doktorka. Je pohotová a vysvětlí vše, co potřebujete vědět. Jsem na řadě vždy, na dobu, kdy jsem objednaná. Nikdy jsem dlouho nečekala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti