Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Dnes návštěva u p.doktorkou proběhla v podobě hodiny čekání v čekárně, po hodině vystoupil z ordinace starší pán, který byl poněkud zmatený a zřejmě zaskakoval zdravotní sestru, vzal si odemne průkaz pojištěnce a zeptal se co potřebuji a zda jsem objednaný. Řekl jsem jaký mám problém a pan zdravotní děda mně řekl, že se zeptá paní doktorky co s tím. Po dalších 30 minutách vyšel zdravotní děda i s p.doktorkou do čekárny a postupně se ptala lidí jak se jmenují a co chtějí a přitom kontrolovala jména ve své knize objednaných lidí. Když došla řada na mě, řekl jsem své jméno a p.doktorka zkontrolovala zda jsem zapsaný v jejím notesu a když mě tam neviděla, hodila po mně zpět kartičku pojištěnce a bez jediného slova zašla zpět do ordinace a zabouchla dveře. Na to jsem vstal, zaklepal a zdravotní bratr otevřel, tak jsem se ho zeptal, co to je za přístup, zda mám čekat, nebo mně řekne on nebo p.doktorka, co si mám na můj problém koupit, nebo co s tím dělat... Odpovědi se mně dostalo ať čekám, že o mně řekne p.doktorce a zeptá se jí... Katastrofa, děs a hrůza...Chování a přístup nepochopím!!! Pokud p.doktorku práce nebaví a neumí jednat s lidmi, tak ať to zabalí a jde do důchodu!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Pani doktorka vše podrobně vysvětlila, kvuli lepší pomoci pacientce kontaktovala i jiného odborníka, hledala všechny dostupní možnosti jak pomoct, byla milá a vstřícná, mám jí znovu kontaktovat jestli léčba pomohla nebo má hledat jiné možnosti

Umístění: Ordinace Vyrážka na nohou

Ráda bych se podělila o zkusenost u pani doktorky z dnesniho dne. Opakovane jsem navstivila ordinaci pani doktorky Rakove a vzdy v podstate s nulovym vysledkem. Pani doktorka ma pokazde v ordinaci plno, takze chapu, ze se nemuze s kazdym pacientem zaobirat az moc dlouho, ale dnes byla ordinace uplne prazdna. Vsechno bylo sup sup a v podstate me jeji pristup natolik zarazil a vykolejil, ze jsem ani nemohla zareagovat a doslova se nenechat odbyt jejim neprofesionalnim pristupem k pacientovi. Opakovane jsem u ni hledala pomoc s resenim svedeni kuze, kvuli kteremu se mi tvori vyrazka a nasledne i jizvy a vzdycky se me zeptala, jestli mam doma psa nebo kocku a poslala me domu s mastickou, ktera mi stejne nijak nepomohla. Dnesni cesta z jeji ordinace me ale dohnala az k slzam, jelikoz mi rekla, ze ty jizvy jsou muj problem a ze ty nohy vypadaji hrozne a mela bych to nejak resit. Sama zadne reseni nenavrhla, neposlala me za celou dobu ani na alergologicke testy ani se nesnazila hledat pricinu, jeji zaver znel: ,,muze to byt z cehokoliv”. Takovy je pristup kozniho lekare, u ktereho hledate pomoc a jdete tam, ac se za svoje nohy stydite. Nemam slov a doted to zpracovavam, kazdopadne to bylo naposleduy, kdy jsem vkrocila do jeji ordinace.

Využívám tuhle možnost, abych se s vámi podělila o negativní zkušenost u Mudr. Rakové. Byla jsem tam dnes se svou malou 8-mi měsíční holčičkou, objednána asi měsíc dopředu na určitou hodinu. Už v čekárně mi bylo jasné, že má paní doktorka časový skluz, což se dá samozřejmě pochopit. Co však očekávám je příjemné jednání a schopnost pacienta vyslechnout, věnovat mu čas. Místo toho jsem se setkala s absolutním nezájmem, arogancí a pocitem, že jsme tam jako pacienti nežádaní, že vlastně zdržujeme. Má představa je taková, že si lékař zavolá do ordinace pouze jednoho pacienta, přečte si žádanku od praktického lékaře a pacienta vyslechne a vyšetří. Místo toho jsme v ordinaci byli 3, takže soukromí, které by každý pacient měl u lékaře mít, jaksi žádné...už ve dveřích jsem byla upozorněna, že mám dítě nechat v čekárně, přitom jsem k ní šla právě s dítětem...když jsem jí řekla, že jsem přinesla žádanku od pediatra, tak mi řekla, že ji nečetla a za 2 min. jsme byly s malou hotové...dovolila jsem si ještě o něco požádat, ale už mi jasně dávala najevo, že otravuji a že mi za zády stojí další pacienti. O jejím zpusobu jednání, které celé to dvouminutové vyšetření provázelo, ani nemluvím!!! Odcházela jsem se slzami v očích...kdybych tam byla sama se sebou, čert to vem, ale to malé, nevinné dítě si takové jednání fakt nezaslouží!!!

Paní doktorka mě ani neprohlédla, zeptala se co mě je, dala mě mastičku a za 2 minuty jsem byla hotová. Jen mě řekla, asi lupenka.... ! Není to pravda a jiná lékařka mě vyléčila. Paní Raková je nepříjemná a nemá žádný přístup k pacientovi. Nedoporučuji nikdy