Otrokovice

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

0.5

Umístění: Ordinace Vyrážka na nohou

Ráda bych se podělila o zkusenost u pani doktorky z dnesniho dne. Opakovane jsem navstivila ordinaci pani doktorky Rakove a vzdy v podstate s nulovym vysledkem. Pani doktorka ma pokazde v ordinaci plno, takze chapu, ze se nemuze s kazdym pacientem zaobirat az moc dlouho, ale dnes byla ordinace uplne prazdna. Vsechno bylo sup sup a v podstate me jeji pristup natolik zarazil a vykolejil, ze jsem ani nemohla zareagovat a doslova se nenechat odbyt jejim neprofesionalnim pristupem k pacientovi. Opakovane jsem u ni hledala pomoc s resenim svedeni kuze, kvuli kteremu se mi tvori vyrazka a nasledne i jizvy a vzdycky se me zeptala, jestli mam doma psa nebo kocku a poslala me domu s mastickou, ktera mi stejne nijak nepomohla. Dnesni cesta z jeji ordinace me ale dohnala az k slzam, jelikoz mi rekla, ze ty jizvy jsou muj problem a ze ty nohy vypadaji hrozne a mela bych to nejak resit. Sama zadne reseni nenavrhla, neposlala me za celou dobu ani na alergologicke testy ani se nesnazila hledat pricinu, jeji zaver znel: ,,muze to byt z cehokoliv”. Takovy je pristup kozniho lekare, u ktereho hledate pomoc a jdete tam, ac se za svoje nohy stydite. Nemam slov a doted to zpracovavam, kazdopadne to bylo naposleduy, kdy jsem vkrocila do jeji ordinace.

Využívám tuhle možnost, abych se s vámi podělila o negativní zkušenost u Mudr. Rakové. Byla jsem tam dnes se svou malou 8-mi měsíční holčičkou, objednána asi měsíc dopředu na určitou hodinu. Už v čekárně mi bylo jasné, že má paní doktorka časový skluz, což se dá samozřejmě pochopit. Co však očekávám je příjemné jednání a schopnost pacienta vyslechnout, věnovat mu čas. Místo toho jsem se setkala s absolutním nezájmem, arogancí a pocitem, že jsme tam jako pacienti nežádaní, že vlastně zdržujeme. Má představa je taková, že si lékař zavolá do ordinace pouze jednoho pacienta, přečte si žádanku od praktického lékaře a pacienta vyslechne a vyšetří. Místo toho jsme v ordinaci byli 3, takže soukromí, které by každý pacient měl u lékaře mít, jaksi žádné...už ve dveřích jsem byla upozorněna, že mám dítě nechat v čekárně, přitom jsem k ní šla právě s dítětem...když jsem jí řekla, že jsem přinesla žádanku od pediatra, tak mi řekla, že ji nečetla a za 2 min. jsme byly s malou hotové...dovolila jsem si ještě o něco požádat, ale už mi jasně dávala najevo, že otravuji a že mi za zády stojí další pacienti. O jejím zpusobu jednání, které celé to dvouminutové vyšetření provázelo, ani nemluvím!!! Odcházela jsem se slzami v očích...kdybych tam byla sama se sebou, čert to vem, ale to malé, nevinné dítě si takové jednání fakt nezaslouží!!!

Paní doktorka mě ani neprohlédla, zeptala se co mě je, dala mě mastičku a za 2 minuty jsem byla hotová. Jen mě řekla, asi lupenka.... ! Není to pravda a jiná lékařka mě vyléčila. Paní Raková je nepříjemná a nemá žádný přístup k pacientovi. Nedoporučuji nikdy