Adresa

Otrokovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

0.5

Obecné skóre
3 názory

T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Vyrážka na nohou

Ráda bych se podělila o zkusenost u pani doktorky z dnesniho dne. Opakovane jsem navstivila ordinaci pani doktorky Rakove a vzdy v podstate s nulovym vysledkem. Pani doktorka ma pokazde v ordinaci plno, takze chapu, ze se nemuze s kazdym pacientem zaobirat az moc dlouho, ale dnes byla ordinace uplne prazdna. Vsechno bylo sup sup a v podstate me jeji pristup natolik zarazil a vykolejil, ze jsem ani nemohla zareagovat a doslova se nenechat odbyt jejim neprofesionalnim pristupem k pacientovi. Opakovane jsem u ni hledala pomoc s resenim svedeni kuze, kvuli kteremu se mi tvori vyrazka a nasledne i jizvy a vzdycky se me zeptala, jestli mam doma psa nebo kocku a poslala me domu s mastickou, ktera mi stejne nijak nepomohla. Dnesni cesta z jeji ordinace me ale dohnala az k slzam, jelikoz mi rekla, ze ty jizvy jsou muj problem a ze ty nohy vypadaji hrozne a mela bych to nejak resit. Sama zadne reseni nenavrhla, neposlala me za celou dobu ani na alergologicke testy ani se nesnazila hledat pricinu, jeji zaver znel: ,,muze to byt z cehokoliv”. Takovy je pristup kozniho lekare, u ktereho hledate pomoc a jdete tam, ac se za svoje nohy stydite. Nemam slov a doted to zpracovavam, kazdopadne to bylo naposleduy, kdy jsem vkrocila do jeji ordinace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Využívám tuhle možnost, abych se s vámi podělila o negativní zkušenost u Mudr. Rakové. Byla jsem tam dnes se svou malou 8-mi měsíční holčičkou, objednána asi měsíc dopředu na určitou hodinu. Už v čekárně mi bylo jasné, že má paní doktorka časový skluz, což se dá samozřejmě pochopit. Co však očekávám je příjemné jednání a schopnost pacienta vyslechnout, věnovat mu čas. Místo toho jsem se setkala s absolutním nezájmem, arogancí a pocitem, že jsme tam jako pacienti nežádaní, že vlastně zdržujeme. Má představa je taková, že si lékař zavolá do ordinace pouze jednoho pacienta, přečte si žádanku od praktického lékaře a pacienta vyslechne a vyšetří. Místo toho jsme v ordinaci byli 3, takže soukromí, které by každý pacient měl u lékaře mít, jaksi žádné...už ve dveřích jsem byla upozorněna, že mám dítě nechat v čekárně, přitom jsem k ní šla právě s dítětem...když jsem jí řekla, že jsem přinesla žádanku od pediatra, tak mi řekla, že ji nečetla a za 2 min. jsme byly s malou hotové...dovolila jsem si ještě o něco požádat, ale už mi jasně dávala najevo, že otravuji a že mi za zády stojí další pacienti. O jejím zpusobu jednání, které celé to dvouminutové vyšetření provázelo, ani nemluvím!!! Odcházela jsem se slzami v očích...kdybych tam byla sama se sebou, čert to vem, ale to malé, nevinné dítě si takové jednání fakt nezaslouží!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě ani neprohlédla, zeptala se co mě je, dala mě mastičku a za 2 minuty jsem byla hotová. Jen mě řekla, asi lupenka.... ! Není to pravda a jiná lékařka mě vyléčila. Paní Raková je nepříjemná a nemá žádný přístup k pacientovi. Nedoporučuji nikdy

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti