Praktický lékař pro dospělé
Tyršova 392, Konice

Paní doktorka je náladová. Pracovní dobu má od 7:30 a přichází v 8:00,byla jsem čtvrtá a na řadu jsem přišla až o půl desáté. Několikrát se mě vyptávala jest-li potřebuji neschopenku. Já jsem ji řekla že ne. Nejsem nemocná a čekám v čekárně plné nachlazených a chrchlajících lidí většinou vždy přes 2 hodiny. Navíc jsem jen potřebovala potvrzení,ať mě odešle k jinému lékaři na interní vyšetření,hut test do nemocnice, které mi musí dát jen ona. Navíc mě pořád odesílá do laboratoře na krevní testy,kvůli kterým už se mi v nemocnici vysmáli, žeprý jsou nesmyslné a na co mě tam odesílá. Uvažuji o změně lékaře,kvůli ní mi ujíždí každý spoj do práce. Já si ale nemůžu dovolit přijít pozdě do práce :-(

Č

Paní doktorka Eyerová je výborná, navíc příjemná a milá. Zachránila mi život. Je odborníkem na svém místě.

Paní doktorka je výborná lékařka po stránce odborné i lidské.
Právě pro své kvality má stále hodně pacientů.Jsem rád, že zde máme takového výborného lékaře a člověka.

Paní doktorka je jistě ve svém oboru dobrá, ale že je náladová je opravdu pravda. Jednou jsem tam přišla, a všechno vyšetřila jak měla, byla milá a nebyl problém. Z toho jsem tam přišla dejme tomu zhruba za rok, bylo mi zle, nejvetší potíží byl bolestivý kašel na pruduškách asi trvající 14 dnů, a protože jsem neměla teplotu, tak asi z tohoto důvodu mě paní doktorka ani neposlechla,což mě šokovalo, ptž ve mě chrčelo jak ve vlaku, a předepsala jen obyčejné kapky na kašel a to bylo vše a ještě nebyla vůbec příjemná, skoro nemluvila. Tak nevím, chápu, že každý má své problémy, ale přece jenom základní vyšetření by se provést mělo.Kašel jsem si nakonec asi po měsíci vylečila sama pomocí různých obkladů a mastí a sirupů,ale doteď se mi to často vrací.

Super doktorka

chytrá lékařka

Paní doktorka má asi své oblíbence (jsem za to ráda, že tam patřím), protože jsem slyšela, že je náladová. Já si nemohu ale stěžovat. Vždy když jsem něco potřebovala, vyšla mi vstříc. Líbí se mi, že dokáže pěkně vysvětlit jak a na co atd. jsou léky a co je to za nemoc, kterou právě mám.

tak náladová to tedy je máte pravdu

Paní doktorka je hlavně velmi dobrý diagnostik, v Konici nemá konkurenci. Chodím k ní rád, nemám žádnou špatnou zkušenost

ochotná,je OK