Anna Bogdanova, zubař Příbram

Anna Bogdanova

Uložit

Zubař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Příkopech 103, Příbram
DEVIDENT s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Běžný termín


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Zubní kaz
  • Problémy se zuby
  • Krvácení z dásní

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Na Příkopech 103, Příbram

DEVIDENT s.r.o

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: DEVIDENT s.r.o ošetření kořenových kanálků

musím i já říci že přístup byl víc než skvělý , ještě před pár lety byla v ordinaci na příkopech slečna zubařka co opět potvrdila že k zubaři už dobrovolně nejdu ! strašný přístup , dlouho mi trvalo než jsem se opět odhodlala zubaře navštívit i přes veškeré boleti kterými jsem prošla jsem se k zubaři neodhodlala , zjistila jsem že slenu zubařku asi poslali do patřičných míst skrze stížnosti , nastalo nové kolečko ke komu jít, dostala jsem se ke slečně Bogdanové a jsem velmi spokojená , neustále se mě ptá zda něco cítím zda to bolí a jestli je všechno v pořádku naučila jsem se že nemusím mít strach a jediné co mě dnes lehce brzdí v návštěvě je snad její hezký vzhled jelikož strach a stud je asi něco jiného , každopádně i přes veškeré problémy i skrze bydlení a malou docházku musím uznat a pochválit jedině snad dovolat se je problém :(


Ověřeny pacient
Umístění: DEVIDENT s.r.o Registrace

Dnes mám za sebou první návštěvu u paní doktorky. Pár let jsem zubní ošetření zanedbávala, protože strach, který mě ovládá je až panika.. Což k mému obrovskému překvapení ze mě v této ordinaci opadlo během pár minut. Jak paní doktorka, tak i sestřička byli velmi příjemné, usměvavé a měli velké pochopení pro můj strach.. Absolvovala jsem rentgen, diagnózu a došlo i na vrtání. Nic nebylo nepříjemné, paní doktorka se mě několikrát ptala, zdali nic nebolí. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem.. Jsem moc ráda, že jsem našla takto skvělou dentistku. Na příští návštěvu půjdu již klidná :)

Anna Bogdanova

Moc Vám děkujeme


M
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice mile překvapena svojí návštěvou v zubní ordinaci této lékařky - doktorky Aničky a její sestřičky. Na začátku mě překvapilo to, že jdu přesně na čas, na který jsem objednaná. To byl vždy můj sen - nečekat u zubaře. A následovalo pečlivé vyšetření, milé chování, můžu jen říct - DĚKUJI.

Anna Bogdanova

Moc Vám děkujeme


Ověřeny pacient

Já měnila lékaře po 20letech :) - svou původní doktorku jsem měla sice ráda, byla to naše známá a byla šikovná, ale už bydlím jinde...musím ale říci, že návštěva pro mě byla příjemným překvapením v nejistotě této velké a těžce nesené změny. Paní doktorka se první zeptala, jaký jsem měla den, představila se a poté teprve začala úřadovat v mých ústech :).Zoubky byly v pořádku, tak se na Vás přijdu podívat zase v červnu na prevenci...Moc děkuji!

Anna Bogdanova

Moc Vám děkujeme


M
Ověřeny pacient

Celý život pracuji s lidmi, ale tak skvělý přístup s jakým se prezentuje paní doktorka je neuvěřitelný! V dnešní době je zázrak, když se setkáte s lékařem, který se vás zeptá: " jak se máte " a k tomu vykouzlí úsměv na rtech! Poté vás usadí do zubařského křesla a krok po kroku sděluje, co vše bude následovat, aby byl váš úsměv opět tak hezký jako za mlada (alespoň v mém případě) :-) . Po 30 letech jsem změnila lékaře a věřte mi, že to byla trefa do černého a nelituji. Na paní doktorku a sestřičku se těším, což u bývalého doktora nepřicházelo v úvahu ani z leknutí. Oběma Vám děkuji za hezký den.

Anna Bogdanova

Moc Vám děkujeme


V
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky poprvé,udělala mi diagnostiku a vysvětlila,co bude následovat dál (dentální hygiena,odstranění několika kazů).Překvapila mě preciznost s jakou přistupovala k vyšetření,dříve jsem se s ničím takovým nesetkala.I když mám strach ze zubařů,příjemné vystupování paní doktorky i sestřičky mě přesvědčilo o tom,že se nemám čeho bát.Vřele doporučuji.

Anna Bogdanova

Moc Vám děkujeme.


M
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milá paní doktorka a sestřička. Já se strašně bojím jakékoliv bolesti, ale obě fakt super. Tuto zubní ordinaci všem mohu jen doporučit . Krásné Vánoce!!

Anna Bogdanova

Moc Vám děkujeme


Ověřeny pacient

Slyšela jsem ,že paní doktorka je velice hodná,milá což se nedá srovnat z jinými zubaři a proto jsem se rozhodla(TEDY SPÍŠE MĚ PŘINUTILA UPADLÁ FAZETKA),že se k paní doktorce objednám i když se přiznám ,že ze zubařů mám hrozný strach a působí na mě již vstoupení do ordinace a chování sestřičky a lékaře.Naši lékaři jsou tak protivní,arogantní,necitlivý a proto jsem již delší dobu u lékaře nebyla a mám tak hrozný strach,ale překonám to,jelikož už podle fota je paní doktorka milá a určitě to tak je i v realitě.

Anna Bogdanova

Moc Vám děkuji.


I
Ověřeny pacient

Chci paní doktorce opravdu poděkovat za velmi vstřícný přístup při ošetření mých dcer. Malé budou 4 roky a ne vždy spolupracuje. Díky bezvadné sestřičce a paní doktorce všechno zvládla a dokonce dostala "odměnu". Starší dcera má za sebou dentální hygienu, kterou jsem absolvovala také. Jako maminka chci, aby moje dcery měly zdravé a hezké zuby a nebály se chodit k zubaři. Díky a těšíme se na příště !

Anna Bogdanova

Moc Vám děkujeme!


Ověřeny pacient

Strašně moc děkuji p. doktorce za akutní ošetření. Za pečlivou a bezbolestnou práci a milý přístup. Jste šikulka. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených pacientů.

Anna Bogdanova

Moc Vám děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Zubní kaz
  • Problémy se zuby
  • Krvácení z dásní

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog