Adresa

Pražská 23, Znojmo
G-MEDA s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
91 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím uz dlouho, vždy milá, vše vysvětlí ale jakmile přijde problém, nevyléčí, pouze preleci.. Nemožné se tam dovolat ikdyz sedíte v čekárně a sestřičky neustále telefony zvedají.. O čekací době když máte akutní problém ani nemluvím. Určitě prehazim jinam..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní dochtorka je moc dobra ,rada za ni chodim vse mi dobre vysvetli .A to jsem moc rada malo kdo takovej se najde .MOC JI ZA TO DEKUJI ..VERONIKA PROCHÁZKOVÁ


G
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už dlouho a opravdu její přístup je vynikající neměnila bych je málo takových doktorů Garguláková Lenka


M
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky s akutním případem a i když mohla naznat, že je to jen prkotina, ochotně mě vyšetřila - přestože nyní chodím k jiné doktorce v jiném městě.
Ale především mě překvapily sestřičky. Pamatuji si, že nikdy nebyly moc milé, ovšem dnes byly opravdu perfektní! Podle mě to jsou ty samé co dříve.
Navíc takové vybavení ordinace není vůbec běžné.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ochotná a má zkušenosti, ale zánět který jsem měla léčil již jiný doktor. Jelikož nebylo možné se k paní doktorce dostat. Objednací doba dlouhá a při příchodu s aktuálním problémem je to na hooodně dlouho, mám děti a tak nemám tolik volného času.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi profesionalni,vzdy vse vysvetli,a odpovi na vsechny otazky,nemam s ni problem,jen jsem nespokojena s s tim,ze kdyz jsem objednana,tak me nikdy nevezmou na tu hodinu,kdy objednana jsem prijdu v 9 a k doktorce se dostnu az v 11:00. TO CEKANI TAM JE NEUNOSNE.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a profesionální, chodím k ní velmi ráda, je vždy dobře naladěna s krásným úsměvem na rtech, a to jsou problémy pak mnohem menší. Bývám vždy objednána, tak že nevím jak to chodí bez objednání. Se sestřičkami nemám špatné zkušenosti. Přála bych sobě i všem ostatním více tahle skvělých lékařek jako je paní doktorka Rozvadovská.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná, milá a vždy poradí a vysvětlí, když se řeší nějaký ten problém. Jsem s ní velice spokojena. Jediný problém je ta čekací doba, ale to přeci neovlivňuje schopnosti této paní doktorky. :)


P
Ověřeny pacient

Budu se jen opakovat. Paní doktorka je opravdu velice milá, vstřícná a ochotná. Nemám k ní jedinou výtku. Vždy mě pozorně vyslechla, poradila a pomohla. Setřičky už bohužel nejsou tak milé jako ty, co u paní doktorky bývaly dřív, ale pro mě nejdůležitější přístup a ochota paní doktorky.


H
Ověřeny pacient

Navštěvuji paní doktorku už jedenáct let, měla jsem problém otěhotnět a setkala jsem se u ní s velmi profesionálním a zárověň velmi lidským přístupem. Pomohla mi překlenout bolestivé období léčby neplodnosti a i její zásluhou jsem nyní matkou tří dcer. Návštěva u ní je i navzdory choulostivému oboru vždy příjemná, působí na mne jako sluníčko. Děkuji jí a přeji hodně štěstí i do dalších let.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti