Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Perfektní! Skvělý diagnostik, pečlivá, v případě potřeby vždy odešle na odborná vyšetření. Neznám lepší obvodní lékařku, vřele doporučuji.

Velice pečlivá, profesionální a přitom lidská. Nenapíše každý lék, co si kdo vymyslí, ale snaží se najít co nejlepší cestu k vyléčení.V.K.

MUDr. Neumannová je jedna z nejlepších praktických lékařek co jsem poznal. Chodí k ní téměř celá rodina už řadu let. Vyšetření dělá pečlivě, neodbude ho, v případě potřeby posílá na odborné vyšetření. K pacientům má lidský přístup, stejně tak sestra v ordinaci, která si s pacienty popovídá . Velmi doporučuji.

MUDr. Neumannovou doporučuji.

Jana NovákováN

Pro mě je to jednoznačně nejlepší praktická lékařka, jakou jsem kdy měl možnost poznat. Profesionálním a milým přístupem jistě nepřekvapila pouze mě. Nikdy jsem se u lékaře necítil tak dobře, jako právě u ní. Za touto paní doktorkou bych dojížděl i přes celou ČR.

PANÍ DOKTORKU JEDNOZNAČENE HODNOTÍM MEZI NEJLEPŠÍMI!!!!NEMÁM JEDINOU VÝTKU.PEČLIVÁ,SLUŠNÁ,LHOTSKÁ MARCELA

S paní doktorkou jsem velice spokojený a jsem rád že jsem jí poznal i jako člověka.

Velice vstřícná a rozumí lidem a jejich problémům. Vždy nám dobře pomohla a poradila. Děkujeme. Valhovi

NAŠE PANÍ "ANEŽKA"...JE VELICE MOUDRÁ.....VSTŘÍCNÁ A LIDSKÁ BYTOST..........