Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Kreditní karta
773 33.....

Dentální hygiena -, vstupní vyšetření, odstranění zubního kamene, pískování= air-flow, leštění, výběr zubních pomůcek, mezizubní kartáček, stanovení léčebného plánu. (1 250 Kč)

Kontrola - 30 minut (700 Kč)

Dentální hygiena děti - 30 minut (600 Kč) + 3 Více

Dentální hygiena v sobotu (2 000 Kč)

Domácí bělení zubů (4 800 Kč)

Kombinované bělení (7 500 Kč)

,,Úsměv může trvat chvíli, ale někdy se na něj vzpomíná celý život", a proto bychom se o něj měli správně starat, aby byl zdravý a krásný. V období ...

• zubní kaz
  • zápach z úst
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• Karlova univerzita

Znalost jazyků

Angličtina, Francouzština

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Pravidelná dentální hygiena

Návštěva u slečny Andrejky je vždy milá, příjemná a bezbolestná a i když jsem předtím měla z podobných procedur strach, teď se na návštěvu snad i těším :)
Vždy citlivě a pečlivě odstraní ze zubů vše, co tam nepatří a poradí, jak je správně čistit.
Velmi oceňuji její lidský přístup a pohodu, která v její ordinaci vládne :)

Děkujiii mockrat :)

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Paní hygieničku vřele doporučuji. U zubaře jsem nebyla velmi dlouho, na dentální hygieně nikdy. Paní hygienička mi vše krásně a srozumitelně vysvětlila, chovala se velmi mile a příjemně. Celý zákrok byl naprosto bezbolestný. Opravdu mohu jen doporučit a velmi děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Moc šikovná, hezká, milá, jemná a pečlivá, prostě i ten kdo se bojí tak nemusí... Zubaře se nebojím, ale sem chodím velice rád...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi milá, príjemná, priatelská. Po jej pomoci som mal do 2-och dní po problémoch s krvácaním a bolesťami ďasna. Ďakujem za pomoc. Môžem len doporučiť :)

Bc. Andrea Mičková

Jsem moc ráda , že se to zlepšilo :) Děkuji a krásný den přeji .

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Krásna, milá , priateľská, profesionálna, vyžarujúca pozitívnu energiu. Isto sa ku nej ešte vrátim. Ďakujem za úzasnú pomoc a radu a želam krásnej den plný usmevov :)

Bc. Andrea Mičková

Děkuji krásně :) I vám nádherný den plný sluníčka a úsměvů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektné! Milá, usmiata, jemná, precízna, profesionálna. Najlepšia dentálna hygiena, na akej som keby bola :-)

Bc. Andrea Mičková

Dekuji mnohokrat :) :) :) :) :) Velmi mě to těší :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi přátelský a profesionální přístup; odcházím vždy nadmíru spokojený. Dentalní hygienu u slečny Mičkové mohu doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Šikovná slečna, ochotná, vše vysvětluje a popisuje. Hned k ní posílám manžela a děti. I kávičku jsem dostala :-) Doporučuji

Děkuji mnohokrát :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Moje první návštěva u slečny hygienistky proběhla naprosto bez problémů a z ordinace jsem odcházel s nadšením. Velmi spokojen jsem byl jak z celkového provedení dentální hygieny, tak i z přístupu k pacientovi. Doporučuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S dentální hygienou jsem doposud neměla žádné zkušenosti, jsem překvapená a nadšená z přístupu velmi milé a usměvavé slečny hygienistky. Vše mi důkladně a srozumitelným způsobem vysvětlila. A pocit, se kterým jsem odcházela byl skvělý. Moc děkuji a ostatním mohu jen doporučit.

1 250 Kč

600 Kč

Kontrola - 30 minut

700 Kč

700 Kč

Velmi oceňuji její lidský přístup a pohodu, která v její ordinaci vládne :)

Děkujiii mockrat :)

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Bc. Andrea Mičková

Jsem moc ráda , že se to zlepšilo :) Děkuji a krásný den přeji .

Bc. Andrea Mičková

Děkuji krásně :) I vám nádherný den plný sluníčka a úsměvů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bc. Andrea Mičková

Dekuji mnohokrat :) :) :) :) :) Velmi mě to těší :)

Děkuji mnohokrát :)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Je možné jít na dentální hygienu v těhotenství? Jsem ve 14. týdnu a nevím, jestli třeba nepoužíváte nějaké anestetikum. Děkuji za odpověď.

Krásný dobrý den přeji;) V těhotenství je dentální hygiena doporučená v každém trimestru 1x . Vše je samozřejmě provedeno s ohledem na těhotenství maminky podle správně daných postupů. Pokud máte všeobecnou zdravotní pojišťovnu, bude vám jedna navsteva dentální hygieny jako těhotné tento rok proplacena ;)

Bc. Andrea Mičková

• Prosím o radu, jaká zubní sprcha je nejlepší na citlivé dásně. U které se dá regulovat tlak ? Děkuji za odpověď. J.

Krásný dobrý den :)
    Citlivé dásně jsou ve většině případů následkem zánětu dásní a v takovém případě je nejlepší navštívit vaši dentální hygienistku, která zánět s vaší pomocí uzdraví. Ústní sprcha je skvěly doplněk ústní hygieny, nikdy však nenahradí mezizubní kartáčky a zubní nit. V případě, že si ji chcete pořídit navíc k těmto pomůckám mezizubní péče, doporučuji přesně jak píšete ústní sprchu s možností regulace tlaku. Výběr záleží i na finančních možnostech kupujícího.

• zubní kaz
  • zápach z úst