Bc.

Andrea Mičková

verifiedCreated with Sketch.

19 názorů +přidat

,,Úsměv může trvat chvíli, ale někdy se na něj vzpomíná celý život", a proto bychom se o něj měli správně starat, aby byl zdravý a krásný. V období mého dětství, nám zubní lékaři… Více

Adresy

 • Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

  Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno-střed
  602 00 Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Kreditní karta

  Služby

  Dentální hygiena -, vstupní vyšetření, odstranění zubního kamene, pískování= air-flow, leštění, výběr zubních pomůcek, mezizubní kartáček, stanovení léčebného plánu. 1 250 Kč
  Dentální hygiena děti - 30 minut 600 Kč
  Domácí bělení zubů 4 800 Kč
  Kontrola - 30 minut 700 Kč
  Dentální hygiena v sobotu 2 000 Kč
  Kombinované bělení 7 500 Kč

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: Pravidelná dentální hygiena

  Návštěva u slečny Andrejky je vždy milá, příjemná a bezbolestná a i když jsem předtím měla z podobných procedur strach, teď se na návštěvu snad i těším :)
  Vždy citlivě a pečlivě odstraní ze zubů vše, co tam nepatří a poradí, jak je správně čistit.
  Velmi oceňuji její lidský přístup a pohodu, která v její ordinaci vládne :)

  Andrea Mičková2018-03-22

  Děkujiii mockrat :)

 • V
  Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

  Paní hygieničku vřele doporučuji. U zubaře jsem nebyla velmi dlouho, na dentální hygieně nikdy. Paní hygienička mi vše krásně a srozumitelně vysvětlila, chovala se velmi mile a příjemně. Celý zákrok byl naprosto bezbolestný. Opravdu mohu jen doporučit a velmi děkuji.

 • Moc šikovná, hezká, milá, jemná a pečlivá, prostě i ten kdo se bojí tak nemusí... Zubaře se nebojím, ale sem chodím velice rád...

  Andrea Mičková2017-04-20

  Děkuji :)

 • N

  Velmi milá, príjemná, priatelská. Po jej pomoci som mal do 2-och dní po problémoch s krvácaním a bolesťami ďasna. Ďakujem za pomoc. Môžem len doporučiť :)

  Andrea Mičková2017-03-20

  Jsem moc ráda , že se to zlepšilo :) Děkuji a krásný den přeji .

 • Krásna, milá , priateľská, profesionálna, vyžarujúca pozitívnu energiu. Isto sa ku nej ešte vrátim. Ďakujem za úzasnú pomoc a radu a želam krásnej den plný usmevov :)

  Andrea Mičková2017-02-28

  Děkuji krásně :) I vám nádherný den plný sluníčka a úsměvů.

 • T
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Perfektné! Milá, usmiata, jemná, precízna, profesionálna. Najlepšia dentálna hygiena, na akej som keby bola :-)

  Andrea Mičková2016-11-16

  Dekuji mnohokrat :) :) :) :) :) Velmi mě to těší :)

 • Velmi přátelský a profesionální přístup; odcházím vždy nadmíru spokojený. Dentalní hygienu u slečny Mičkové mohu doporučit.

  Andrea Mičková2016-09-01

  Děkuji :)

 • Šikovná slečna, ochotná, vše vysvětluje a popisuje. Hned k ní posílám manžela a děti. I kávičku jsem dostala :-) Doporučuji

  Andrea Mičková2016-03-31

  Děkuji mnohokrát :)

 • Moje první návštěva u slečny hygienistky proběhla naprosto bez problémů a z ordinace jsem odcházel s nadšením. Velmi spokojen jsem byl jak z celkového provedení dentální hygieny, tak i z přístupu k pacientovi. Doporučuji!

 • S dentální hygienou jsem doposud neměla žádné zkušenosti, jsem překvapená a nadšená z přístupu velmi milé a usměvavé slečny hygienistky. Vše mi důkladně a srozumitelným způsobem vysvětlila. A pocit, se kterým jsem odcházela byl skvělý. Moc děkuji a ostatním mohu jen doporučit.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • ,,Úsměv může trvat chvíli, ale někdy se na něj vzpomíná celý život", a proto bychom se o něj měli správně starat, aby byl zdravý a krásný.
  V období mého dětství, nám zubní lékaři říkali, že máme zubní kaz v rodině dědičný a tak jsem každého půl roku měla vrtaný alespoň jeden zub. Později jsem si začala čistit zuby i pětkrát denně, ale zubní kazy se stále vytvářely. Po přijetí na vysokou školu, kde nám bylo vysvětleno, s jakými zubními pomůckami a jakou technikou máme své zuby čistit, už se žádný zubní kaz nevyskytl. Tehdy jsem pochopila, že dědičnost v souvislosti se zubním kazem je pouhé chybování v předávání informací v oblasti čištění zubů z generace na generaci.
  Nejen zubní kaz, ale také onemocnění dásní včetně ztráty zubů se u nás může vyskytnout a jedinou možností, jak těmto nepříjemnostem předejít, je správná dentální hygiena.
  Jsem tu pro každého z Vás, kdo chce o svůj úsměv pečovat. Předám Vám své poznatky a zkušenosti, odstraním z povrchu zubů a dásní všechen povlak, pigment, zubní kámen a společně dosáhneme toho, že se vaše návštěvy zubního lékaře stanou bezstarostnými.
  Těším se na Vás v zubní ordinaci Smileland s.r.o. pod vedením MUDr. Markéty Neckářové.
  www.smileland.cz

Specializace

 • dentální hygiena

Ukončené školy

 • Karlova univerzita

Znalost jazyků

 • angličtina
 • francouzština

Fotografie