Andrea Matulová, plicní lékař Ostrava

MUDr. Andrea Matulová

Uložit

Plicní lékař Více

38 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poštovní 10, Ostrava
Odborný lékař TRN a PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař TRN a PL pro dospělé plicní vyšetření

Jen ten nejlepší dojem....Velice empatická a příjemná lékařka.Mému vyšetření se plně věnovala a opravdu se zajímala o můj problém,což bohužel ne všichni lékaři takto důkladně praktikují.


V
Ověřeny pacient

Byla jsem u p. Matulove asi tri roky jako pacient z toho jsem jeji pomoc vyhledala asi petkrat. Vzdy kdyz jsem neco potrebovala jsem mela pocit, ze p. Doktorku a setricku obtezuju. Chovani obou je neprijemne a neprofesionalni!
Tento tyden mi dosla trpelivost a odesla jsem od p. Doktorky...
Absolutne neprofionalni a hloupe vystupovani kdyz si zavolate odpoledne jestli ordinujou ( ordinujou) a sestra vam rekne, ze akutni pripady chodi rano, snazite se ji vysletlit, ze vam rano bylo lip, ale ted je vam hur jestli muzete prijit a ona s vama jedna jako s nejakym hypochondrem...lekar tu prece ma byt pro pacienta...a kdyz dorazite do ordinace kde nejsou zadni pacienti a nikdo si vas 30min. nevsima...nevim jestli to, ze pusobim mlade na svuj vek tak dava pocit sestre a doktorce, ze se mnou muzou jednat jako s pubertakem i kdyz mi je tricet.
Kdyz potrebujete listecek k vysetreni u specializovaneho doktora tak vyjednavate s doktorkou a prosite, aby byla tak hodna a dala vam ten listecek...vsechno co potrebujete jednou za pul roku je problem...a tak vyuzivate vsechny sve konexe k tomu aby jste nemuseli vyhledat p. Matulovou a resili si veskere podruzne vysetresi bez ni, coz znamena, ze byt u ni je absolutne k nicemu, zaver je ten, ze tuhle ordinaci uz nikdy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Po několika letech v péči paní doktorky jsem se rozhodla odejít, jelikož mi paní doktorka odmítala jakkoliv pomoct s problémy, se kterými jsem u ní byla 4x v rozmezí dvou měsíců, neustále tvrdila, že mě problémy přejdou, že je to způsobeno počasím, psychickým rozpoložením atp. Díky počasí a psychickému rozpoložení jsem málem skončila se zánětem ledvin v nemocnici. Takže za mne velké zklamání a asi na dlouho ztráta důvěry v lékaře, kteří své pacienty vidí jako hypochondry.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka Matulová je skvělá lékařka a ještě k tomu má velmi vstřícný a milý přístup k pacientovi. I když má určitě, jako každý, své osobní starosti, v ordinaci vždycky září jako sluníčko. Takto kdyby se chovali všichni lékaři a brali své povolání jako poslání pomáhat lidem, bylo by lépe na světě. Moc paní doktorce děkuji a přeji jí pevné zdraví.
Alena Janischová


N
Ověřeny pacient

Vstřícná, empatická, obětavá lékařka.
Je hrozně poctivá.
Až moc. :-) Bere na sebe zodpovědnost , která by měla více ležet na pacientovi. Dělá vše celým srdcem.
Fakt poctivě.


K
Ověřeny pacient

Za svých 32 let života jsem nepotkala tak skvělou lékařku! Před 14 lety mne přijímala jako primářka na plicním na Fifejdách, měla jsem velmi těžkou formu astmatu, se kterou jsem musela být hospitalizována. Jenom díky paní doktorce jsem dostala astma pod kontrolu. Je to odborník, který své práci rozumí, s neskutečným empatickým přístupem. Dnes mi stojí za to za ní dojíždět 300 km (bohužel jsem se z Ostravy odstěhovala). Velké díky paní doktorce, kéž by alespoň z poloviny měli takovýto přístup i ostatní lékaři.


J
Ověřeny pacient

Nenašel jsem lepší formulace než zapsané výše a plně s nimi souhlasím. S mojí lékařkou z raného dětství za mých čtyřicet dva let nejlepší doktorka .j.Duda


J
Ověřeny pacient

Proč se bývalá pacientka nepodepíše? Je to alibistické. Paní doktorka si to nezaslouží. Šmídlová


M

S péčí, úrovní odborných znalostí a přístupem paní doktorky jsem nadmíru spokojená! Jak již napsali pacienti přede mnou, paní doktorka je nejen lidská a umí vše jazykem blízkým a srozumitelným pacientovi vysvětlit, ale navíc jsou společně se sestřičkou tak příjemný, ochotný a milý tým, že se nikdy nemůžu zbavit dojmu, že nejsem na vyšetření, ale na nějakém wellness pobytu..:) Vřele doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Děkuji paní doktorce za vše. Je to nejlepší doktorka , kterou jsem poznala. Umí vyslechnout, poradit a hlavně umí l é č i t!!! Moc děkuji. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti