Václavská 1560, Tachov
Poliklinika Tachov (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Jsem nespokojena s jednanim pani doktorky ,podle ní pokud nemate vypíchle oko tak Vas prostě neošetři i když v Tachově ani v Plane nikdo kromě ní není,takže když mate zanět ,oči Vám pořad slzí, bolí a tyden se pořadně nevyspíte to podle ni neni akutni

S DR.KALAFOVOU JSEM SPOKOJENA.JE PŘÍJEMNÁ,KOMUNIKATIVNÍ,VŠE VYSVĚTLÍ.ORDINACE JE DOBŘE VYBAVENA.ZA TO SESTŘIČKA BY MĚLA ZLEPŠIT SVÉ CHOVÁNÍ K PACIENTŮM.NELÍBÍ SE MI TO JEJÍ HONEM HONEM A PLACENÍ ZA LÉKY VENKU V ČEKÁRNĚ NA ŽIDLIČCE.JE PRAVDA,ŽE ČEKACÍ LHŮTY JSOU ŠÍLENÉ.KOMU SE TO NELÍBÍ ,MÁ PRÁVO ZMĚNIT LÉKAŘE.S DR.KALAFOU JSEM SPOKOJENA,ALE SE SESTROU NIKOLIV.

Nespokojenost, na první návštěvě mi přidala do brýlí cylindr, čímž je prodražila o několik tisíc, při druhé návštěvě mi napsala jiné, už bez cylindru. Příliš komunikativní, nekonstruktivní.

nejlepší

Doktorka, která se ,,umí otáčet,, ve spojení pomoci druhým lidem
ne od peněz, ale od nesnází.

C

Paní doktoka Kalafová je super oční lékařka v Tachově,vždy vyjde vstříc a vždy poradí,sestřicka je vstřícna snaží se vyjít s každým pacientem podle mého nazoru

Je to velmy milá a ve svem oboru take velmy skusená Lékařka.:)

Paní doktorka je opravdu velice milá, ochotná vše vysvětlit. Bohužel ta čekací doba je katastrofální. Je třeba sem dostat i další očaře. Protože při tom náporu pacientů se může stát, že člověk bude na objednání čekat až 2 roky :( Už se mi totiž stalo, že mi sestřička navrhla objednací termín za rok.

Paní Kalafová je velice příjemná,ochotná,vše vysvětlí.Přešla jsem k ní za včasu,protože,co jsem chodila k oční do Boru,to byla katastrofa.Jsem ráda za tuto oční lékářku,ikdyž čekací doba je dlouhá,to je pravda a někdy mě to štve.Bohužel ve městě Tachově je pouze ona sama,tak mějme pochopení,že má nadmíru pacientů.Co se týče péče a vybavení ordinace,to mohu jen potvrdit,že je špičkově vybavené a očařka se pacientovi plně věnuje!takže můžu jen doporučit,protože já jsem spokojená!

Nejlepší oční... Vždycky zvedne náladu:) Velmi ochotná, všechno vysvětlí, přátelská, usměvavá. Chodím tam, i přes dlouhou čekací dobu, strašně ráda.