Praktický lékař pro děti a dorost
Tovačovského 437, Kroměříž

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pondělí 14:00 - 17:30
Úterý 07:00 - 10:30
Středa 07:00 - 10:30
Čtvrtek 07:00 - 10:30
Pátek 07:00 - 10:30

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Jsem již mnoho let velmi spokojená s odborností a vlídným přístupem lékařky i zdravotní sestry. Dcery se na návštěvu v ordinaci těší. Vyhovuje mi, že se mohu po telefonu domluvit na vhodnou dobu návštěvy, abychom zbytečně nečekaly.

C

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vždy profesionální. Moc děkuji za jejich vstřícný přístup a za pochopení. Mé děti je mají velmi rády a nebojí se k nim chodit. Jsme vždy vyslišeni ikdyž je to prkotina. Všem doporučuji a neměnili by jsme.

Maximální spokojenost, neměnila bych

Už i já jako dítě jsem chodila k paní doktorce Kuklové. Vždycky jsem k ní měla důvěru a nikdy jsem se nebála vstoupit do její ordinace. Proto moje volba, když jsem se sama stala maminkou byla jasná. Dnes je našim dětem už patnáct a jedenáct let. Za tuto dobu jsem k paní doktorce párkrát přiběhla s vyděšeným výrazem, protože jsem opravdu bála o naše děti. Paní doktorka mě vždy vyslechla, uklidnila mě, popřípadě nás pro jistotu poslala na vyšetření a já mohla zase klidně spát. Strašně moc jí za její přístup k dětem i nám rodičům děkuji. A všem ji doporučuji. :-)

Lekarka na svem miste lecila mou dcerku jako nefrolog. Uzasny a lidsky pristup, peclivost, usmevy. Mohu jen doporucit!!!

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Chodila jsem k ním už jako dítě i manžel.
Velmi milá doktorka,je přátelská,lidská. Velmi ochotná. K dětem se chová pěkně.
Je ochotná cokoliv řešit bez problému a vyslechne si vše co ji chci říct.
A sestřička je taky velmi ochotná a milá.
Obě jsou usměvavé.Máme je rádi a neměnili by jsme

Paní doktorka je pečlivá,vždy nám dobře poradila a mé prcky vyléčila .mohu jen doporučit všem

sama jsem k paní doktorce chodila a ted k ni chodi i moje deti a nemenila bych.Paradní přístup,vzdy pomůže poradí i sestřička je příjemna.

Dobrá, pokud nění nějaky problem!!!Pak je PROBLEM!!

Vynikající lékařka s nesmírně lidským a přátelským přístupem, moje děti ji milovaly všechny tři. Vždy trpělivá a usměvavá, stejně tak jako i její setřička Eva. Zarmoutí člověka jen jednou, když se dítě dožije 19 let a musí od ní odejít. Náhrada za tak báječný tandem zdravotníků se těžko hledá.