Psychiatrická ambulance
T. G. Masaryka 212, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Nejhorší psychiatr co jsem kdy v životě měl, na panu doktorovi je vidět, že vše dělá jen pro peníze. První sezení jsem tam byl 5 minut, s tím, že pan doktor hrozně pospíchal, a o délce dalších sezení ani nemluvím. Po sdělení panu doktorovi, že mám sebevražedné myšlenky, přišla ruleta jmen různých antidepresiv a pan doktor to okomentoval tím ať si vlastně vyberu. Celou dobu sedí v té jeho židli u počítače s tím jeho výrazem, že zná všechno nejlíp ale nakonec zjistíte, že ho vy vůbec nezajímáte.
NEDOPORUČUJI!!!

Odborník, vstřícný,ochotný vše vysvětlit. Babičce hodně pomohl.Nedělá unáhlené závěry,léčbu konzultuje s rodinnými příslušníky. Navíc sympaťák.

Pan doktor Michálek je pro mne profesionání jednička !!!!!!!!!!!!!! Léčí oba moje rodiče, jsem mu za jeho vstřícnost, laskavost,ochotu a výsledky moc vděčná. Tíkalová Helena.

Rád bych formou tohoto příspěvku zaslal "jiskričku naděje" všem zoufalym lidem,kteří bojují se svými uzkostmi sami.Trpím uzkostnou poruchou již velmi dlouho a vždy jsem s ní bojoval sám.Nikdy jsem nechtěl chodit psychiatrovi už jen z toho důvodu,že to není mezi lidmi pozitivně akceptováno a člověk se potom stává terčem posměšků.Nicméně v době kdy se muj stav zhoršil natolik,že jsem nebyl schopen samostatně ani dojít do obchodu mě situace donutila vyhledat pomoc.
Jelikož jsem se rozhodl se jít léčit,chtěl jsem,aby mě léčil člověk,který se v tom vyzná a bude mít pro mě pochopení.A tak jsem tak jako pravděbodobně nyní i vy prohledával internet a hledal psychiatra,kterého ostatní považují za hodného,chápajícího,laskavého a který umí.
Navštívil jsem tedy ordinaci pana doktora Michálka s nadějí že snad mi nějak pomůže.Pan doktor před sebou vlastně viděl jen trosku člověka nebo to co zněj zbylo "uzlíček třesoucích se nervů a úzkostí".Řekl jsem mu vše po pravdě jak to se mnou je, co cítím atd.a pan doktor mi řekl,že se to určitě zlepší i když to nebude hned.Měl naprostou pravdu muj stav se asi po šesti týdnech braní léků zlepšil natolik výrazně,že mohu fungovat tak z 80 % zcela normálně a mé uzkosti se velmi výrazně snížili.
Navíc Vám pan doktor nic autoritativně nerozkazuje,spíše Vám vysvětlí a navrhne způsob jak s tím bojovat.Při každé nové návštěvě zhodnotí průběh léčby na vše se vyptá a pak volí další strategii.Mám od něj léky na které nevznikne závislost,takže se můžu léčit dlouhodobě a nebude ze mě feťák.
Z dětství mám z pobytu v nemocnici psychický blok a to nedůvěra a strach z doktorů.
Až u pana doktora michálka jsem poprvé v životě zažil pocit důvěry ve svého lékaře,vím,že mu mohu řící opravdu všechno a cítím,že mi rozumí.
Na závěr Vám všem,kteří ted sedíte doma u počítače a váháte zda s tím bojovat dál sami a nebo zajít k panu doktorovi Michálkovi radím : už neklikejte myší dál a nehledejte ,právě jste našli . Opište si adresu a jděte se objednat. Všem Vám přeji mnoho štěstí v boji s úzostmi a podobnými neduhy a držím palce.
Petr

ÚŽASNÝ NEJENOM JAKO LÉKAŘ, ALE HLAVNĚ JAKO ČLOVĚK!!!

Pana doktora mohu doporučit :-)

Velmi si vážím pana doktora, chodím k němu velice ráda, je vždy ochotný, podrobně mi vše vysvětlí, nenutí mi zbytečně léky, dává mi vždy možnost se rozhodnout. Myslím, že pod jeho vedením se můj psychický stav rapidně lepší, můžu všem rozhodně doporučit. Lída

Vřele doporučuji pana doktora Michálka, kolikrát se špatně vyjádřím, ale on pokaždý dokáže odpovědět za mě. Vidí mi do duše. Jsem velmi spokojená. Petra

Jsem velice spokojená s léčnou pana doktora, myslím, že dělá pro pacienty maximum, vždy je ochotný, vstřícný, empatický, pod jeho vedením jsem se zbavila depresí a nespavosti se kterými jsem bojovala 5 let. Moc si ho vážím a
v souvislosti s nadcházejícími svátky mu přeji hodně zdraví a sílu do další práce. Ludmila

Vzhledem k rozmanitosti lidských duši a individuálních preferencí chápu, že ne každý vyhovuje každýmu. Ovšem rozhodně nemůžu souhlasit s názorem předchozího diskutujícího, kt. uvádí, že pan doktor je "dobrý" psychiatr.
Jako letitý pacient pana doktora Michálka (měl jsem i jiného psychiatra, můžu porovnat) musím říct, že pan doktor je opravdu dobrý psychiatr. Hodně mi pomohl a pomáhá, nikdy jsem neměl pocit, že jsem "v jeho moci". Je milý, trpělivý, nic nediktuje, spíše nabízí možnosti/rady (a třeba i změnu léků, z kterých jsem byl ospalý a můj předchozí psychiatr mi je nechtěl změnit) z kterých mi dává na výběr.
Nikdy jsem neměl pocit, že jsem u doktora který ví, co je pro mne to nejepší a nezajímá ho můj názor. Kéž by takových lékařů bylo více a to ne jemon v psychiatrii!
Panu doktorovi i touhle cestou děkuji za péči, za jeho čas (který si vždy našel i když jsem nebyl objednán a bylo mi hodně špatně) a doufám, že to ještě vydrží se mnou :) !!!
s pozdravem: "těžký případ" :)