Nábřeží 971, Luhačovice

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Jirátko je zlatý člověk. Empatický, chapavý, slušný a vstřícný. Žiji už několik let v Praze, dojíždím do Luhačovic, ale neměnila bych. Paní sestřička je taky velmi příjemná. Doporučuji.

K panu doktorovi chodím od sedmnácti, před třemi lety jsem bohužel potratila miminko, ale loni se mi narodila (trošku předčasně) holčička. Nejsem tedy pacientka zcela bez problémů, přesto nemůžu říct, že by se pan doktor někdy choval necitlivě, znuděně, něco přehlédl nebo se ze mne snažil tahat peníze. Přijde mi normální ptát se, abych dostala informace - všude, ne jen u lékaře - takže pokud mne něco zajímá, normálně otevřu pusu a ptám se, informace dostanu podrobné a přesné.

K panu doktorovi chodím již 10 let, a rozhodně se přidávám ke skupině spokojených pacientek. Pan doktor je vždy zvořilý, velmi taktní a při vyšetření jedná citlivým způsobem. Nikdy jsem jinde nebyla, takže nemohu porovnávat, ale co si zde občas přečtu za recenze na jiné lékaře, tomu se ani nechce člověku v dnešní době věřit. Zde Vám nic takového nehrozí, příjemné prostředí, pochvala právem patří i sestřičce, která mi vždy vyšla vstříc i když jsem potřebovala poradit po telefonu či zaslat recept na HA poštou. Zdravotní obtíže jsem řešila pouze jednou, přičemž jsem je sama nerozpoznala, pan doktor mne na toto upozornil, vše důkladně vysvětlil, předepsal příslušnou léčbu. Doporučil mi také doplňkovou léčbu a přípravek prodal přímo v ordinaci, nemohu však potvrdit - jak píší některé pacientky, že by mi jej vnucoval. Informoval, nabídl. Tohoto lékaře všem doporučuji!

Nejlepší gynekolog. Vždy milý, slušný a krásně všechno vysvětlí a hlavně poradí. Můžu jen doporučit. S lepším gynekologem jsem se ještě nesetkala.

Když čtu Vaše komentáře dámy, přijde mi, že navštěvuji úplně jiného lékaře, ale Vaše názory samozřejmě respektuji. Pana doktora navštěvuji již 5 let, vážím si ho, pavažuji ho za odborníka a jsem moc ráda, že mi jej kamarádka před lety doporučila. Je vstřícný, milý, taktní. Nikdy jsem ho nezažila ve špatné náladě nebo dokonce nepříjemného. Při vyšetření je jemný a pokud má přijít něco bolestivého nebo nepříjemného, vždy mě na to s omluvou předem upozorní. Mám za sebou konizaci děložního čípku a pan doktor je jedním z těch, kterým děkuji za to, že nyní je všechno v pořádku. Před zákrokem mi všechno dopodrobna popsal, nakreslil a vysvětlil průběh operace, také pooperační kontroly naprosto v pořádku. Je mi 26 let a je to již můj třetí gynekolog, protože předtím jsem se bohužel setkala s nepříjemným jednám, vyšetřením jako od veterináře a moje návštěvy provázely silné nevolnosti. Závidí mi moje kamarádky, že na gynekologii jdu bez obav a stresu. Doporučila bych jej všm ženám, které chtějí mít profesionílní, odbornou péči a také mladým dívkám, které mají ve svém věku spoustu dotazů a mají z návštěvy u gynekologa strach.

Pan doktor Jiratko se mi zdal jako dobry gynekolog, ovsem jen po kratkou dobu. Neustale si bere dovolene a uz 5x se mi stalo, ze jsem k nemu sla na OBJEDNANOU prohlidkku a proste v ordinaci nebyl, nechal pouze listek ve kterem odkazoval na jineho doktora! To se na me nezlobte, ale doktora si nevybiram proto, ze budu litat po vsech certech.

Velmi milý,ochotný,vstřícný...nikdy se mi žádný doktor takhle nevěnoval.Můžu jen doporučit.

Chodila jsem k němu také. V graviditě byl perfektní, ale jakmile jsem porodila nutil mi antikoncepci při každé návštěvě. Nechápal,když jsem mu řekla, že o ni nestojím.

Vzorem pro ostatní lékaře. Mgr. Marie Boučková

Bohužel taky nemám z pana dr. dobrý dojem, je pravda, že pokud vám nic není, tak na chování si stěžovat nemohu, taky vím, že lékař je taky jen člověk a občas může být nenaladěný. Na druhé straně mě dost vadí, když mi opakovaně nabízí přípravky , bez kterých se- podle jeho slov- neobejdu a které stojí dost peněz.To mě opravdu obtěžuje.A děje se tak i přesto, že mu rovněž opakovaně říkám, že hormony brát nesmím,a to ani přírodní.No jo, ty peníze..