Revmatologická ordinace
Purkyňova 36, Vyškov

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Revmatologická ordinace dna, bolesti kloubů, bolestivé záněty, imobilita

Náhodou, super doktor :) Byl jsem tam protože mi diagnostikovali dnu, on to vyvrátil a upravil diagnózu. Sice jsem čekal dlouho v čekárně, ale na druhou stranu jsem byl poměrně i hodně dlouho v ordinaci. Opravdu nepodcenil nic, hned mě objednal na příště (relativně brzo). Měnit určitě nebudu. Pokud se tedy samozřejmě jeho diagnóza potvrdí :)

reaguji na ostatní příspěvky - tento doktor požaduje úplné svlečení, přičemž osahává ženám poprsí a strká prst do zadku. A spoléhá na to, co je uvedeno níže - že jsou to laici a nechají si od něj všechno a dokonce k němu pořád chodí. Nechápu, po jednom takovém pokusu o vyšetření bych tam už nikdy nešla. Odborné slovo jsem od něj neslyšela, zato dvojsmysných keců dost - zdrav. sestru tam neměl.

vyslékání do spodního prádla patří k lékařské prohlídce pokaždé. Lékař si musí být jistý,že nic nepřehlédl. Revmatologické choroby mají velmi variabilní příznaky a pacient jako laik si jich nemusí všimnout. Setra by mohla být příjemnější,ale s tím nic nenaděláme.

Jsem spokojená. Odborník,který práci rozumí. Upozornil mne na problémy po porodu (2 roky před tím než jsem rodila), ke kterým opravdu došlo.

Jsem spokojená, umí jednat s pacientem a vyšetření je z mého hlediska také dobré.

Č

Chodím k tomuto lékaři už přes 10 let a myslím si že je to odborník ve svém oboru.A vůbec si nemyslím,že má špatný přístup k pacientům,ba naopak se vždy snaží vyslechnout a poradit.

špatný přístup k pacientům.