Oblastní nemocnice Trutnov
M. Gorkého 77, Trutnov

Umístění: Oblastní nemocnice Trutnov Jiný

Snad to bude stačit pan primář mi prostě
před lety mi zachránil život
takže mu ještě jednou moc děkuju

bohužel mám také velmi negativní zkušenost s Dr.Dlouhým, a to jsem si vždy myslela a ze všech stran slyšela jaký je úžasný doktor a člověk...jaký je doktor nevím,ale jako člověk arogantní a necitlivý k pacientkám...v 36.týdnu jsem byla hospitalizována v Tu nemocnici pro těžkou preeklampsii,vyšetření mi provedl dr.dlouhý ,ten mi jen stroze a naštvaně oznámil že mi umírá dítě,že mám špatnýho ošetřujícího lékaře,oznámil mi to stylem,že je to moje vina a že ho jen obtěžuju,že má operační den a nemá na mě čas...víc jsem se od něj nedozvěděla...po 2.h hospitalizace zamnou přišla Dr.(bohužel neznám jméno)moc milá,že mě musí urychleně odvézt do HK,kde mě okamžitě provedli CS a dítě mi zachránili

Abych pravdu řekla, tak pan primář byl velice oblíbený a vyhlášený když začínal i před 10 lety, ale teď mně přijde velice náladový a jako pacientka jsem si ho dříve vážila, ale poslední dobou se hodně změnil.Dříve byl empatický, slušný, ale teď jen kulil očima,když jsem se ho na něco zeptala,odpověděl mě vždy stroze a po prohlídce místo toho,abych si byla jistá, tak jsem měla ještě větší zmatek.Bohužel tento názor zastává více lidí,nechtělo se mi to věřit,ale při posledních prohlídkách mně nezbylo nic jiného než souhlasit, že se radikálně změnil.I když jsem jsem stálá a nerada měním lékaře, tak tady jsem ho bohužel změnit musela a nemůžu si stěžovat teď.Je to škoda,když se lékař,který byl naprosto špičkový, takto dokáže změnit.

Vynikající lékař, odborník, má skvělý přístup k pacientkám. Byl u obou porodů mých dětí a jsem za to velmi ráda, byl mi velkou oporou. Vše se mnou před porodem několikrát ochotně konzultoval, i když nejsem jeho pacientka, vždy si na mne našel čas a vše mi vysvětlil. Je to slušný, vstřícný a milý člověk. Nechápu negativní reakce, které zde na něj jsou, myslím si, že negativní reakce mohou mít jen negativní lidé. Já ho mohu všem maminkám a pacientkám vřele doporučit.

Je to ten nejlepší doktor jakého jsem v poslední době v Trutnově zažila. Velice slušný a laskavý, na požádání vše vysvětlil v takovém měřítku, abych vše pochopila. Ještě jednou pane doktore děkuji za Váš přístup, který jste mi poskytl, když jsem byla nemocná a potřebovala odbornou pomoc.

Byla jsem k němu poslána od paní Kokrhounové , aby tzv. ověřil vyšetření paní doktorky . Měla jsem zvětšený jeden vaječník . Po příchodu do Nemocnice na vyšetření k němu jsem měla už divný pocit při vstupu . Asi měl ten den špatnou náladu , vůbec ho nezajímalo , že mám strašný strach , byl velice nepříjemný a okamžitě bez jakékoliv konzultace mi chtěl vaječník odebrat ! Matce se to nelíbilo a tak jsme se obrátili zpět na p. Kokrhounovou , ta nám řekla , že se jí to taky nezdá , vzít mi ho , když mi bylo 15 let . Tak nám dala kontak na specialisty v Praze - Motole . Už tam - bylo to asi o měsíc později po vyšetření u pana doktora v Trutnově , se mi vaječník vrátil do normální velikosti jako ten druhý . Když si paní doktorka po roce přečetla moji kartu, řekla mi , že to vše bylo příčinou hormonů . A pak doktor by mi ho vzal ! Jsem ráda , že jsem se nenechala

Nechápu, proč tolik negativních slov na účet p.primáře.. Mám s ním bohaté zkušenosti a snad ani jedna z nich není negativní. Zachránil mi těhotenství, narodily se mi dvě zdravé děti, staral se o mně s vybranou péčí.. Je zodpovědný, pečlivý, starostlivý, galantní. DOPORUČUJI!!!

Jsem docela překvapená, když jsem četla některé zkušenosti pacientek s panem Dr. Dlouhým. Kdysi jsem k němu chodila a měla jsem ho též u porodu svého prvního syna a byla jsem s ním velmi spokojená. Choval se mile a příjemně. Chodila jsem k němu do poradny, protože jsem měla rizikové těhotenství a nemohla jsem si na něho vůbec stěžovat. Ale je pravda, že je to už 20 let zpátky. Že by se tak moc změnil? Možná že je to možné.

Nehodnotím operatérské schopnosti pana primáře, ale jeho přístup k pacientům je otřesný. Nebo alespoň jeho přístup ke mně. Prodělala jsem v trutnovské nemocnici dvě laparoskopické operace. Po první mi pan primář řekl, že to bude na delší povídání a víc jsem se nedozvěděla, když jsem se odpoledne zeptala sestřičky, bylo mi řečeno, že pan primář už je doma. Takže jsem se stresovala do další vizity, abych se něco dozvěděla. Pan doktor Růžička mi pak ochotně všechno vysvětlil a pozastavoval se nad tím, proč to nevím.
Před druhou laparoskopií mi sdělil, ať počítám i s variantou, že mi vezmou oba vaječníky (podotýkám, že je mi 25 let a jsem bězdětná), říkal to, jak když si v krámě kupuje 10dkg salámu. Nějaké vysvětlení proč nebo za jakých okolností k tomu může dojít se neobtěžoval mi podat. Moje okamžité slzy, které jsem nedovedla v tu chvíli potlačit ho dovedli jen k tomu, že mi řekl, že se samozřejmě budou snažit vaječníky zachránit. Děs běs. Po operaci všechno vypadá stejně jako před ní, ovšem histologie nepotvrdila to, co si mysleli, takže nashledanou. Fakt otřesný přístup, naštěstí mi moje gynekoložka doporučila lékaře v Praze a to se nedá srovnat!
Ještě jak tu někdo zmínil, že má pořád natřískáno. No jistě, protože určuje operace, takže každej, kdo jde do trutnovské nemocnice na gynekologický zákrok projde přes jeho čekárnu, takže proto a né proto, že je vynikající. Je to smutné, ale i sestřičky prohlašují, že je to tam otřesné a dokud to povede on, nic se nezmění.
Možná když se pan primář líp vyspí, je i milý, ale to by měl být pořád a zvlášť v případech, kdy opravdu o něco jde. A i k pacientkám, které k němu odešle jiný ošetřující gynekolog!!!

Je to moc slušný a hodný pán, který Vám vše vysvětlí a v klidu vše projednává. Nebojte se, jen ho doporučuji, i ostatní lidé kteří s nim mají jen a jen dobré zkusšenosti;)