MUDr.

Aleš Boháč verifiedCreated with Sketch.

Plicní lékař

Kontaktní informace

• R

Výborný lékař a plicní odborník. Jednoznačně doporučuji. Jediné mínus je pořád plná čekárna pacientů.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Marie Nováková
    Marie Nováková
    Cheb

Attila Šuba
    Attila Šuba
    Pediatr, Plicní lékař
    Cheb
    Profesionální přístup, detailní dotazování pro objektivní posouzení stavu pacienta, příjemný a přímý. Rychlost,… Více

Eva Havlová
    Eva Havlová
    26. dubna 9, Cheb
    laskavá,milý přístup k pacientum,dovede pohladit na duši,lidský profík.Mám vás ráda paní doktorko a moc vám děkuji, Více

Vítězslav Blažek
    Vítězslav Blažek
    Plicní lékař
    Rokycanova 1756, Sokolov
    Pan doktor je empatický k pacientům, povídá si s nimi, snaží se maximálně pomoci a své práci rozumí Více

Tatiana Ferková
    Tatiana Ferková
    Rokycanova 1756, Sokolov
    Dnes jsem byl u p. dokrorky s problemem dychani. Po dukladnem vysetreni a nasledne inhalaci me p.doktorka napsala… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R

• Ž

Příjemný,ochotný atd.

• Velice příjemný a znalý lékař,který s pacientem prodiskutuje a vysvětlí jeho problém,co vede k pochopení nemoci a pomáhá lékaři v léčení(ne u všech,jen u těch,kteří chtějí!)

Žáčik Leonard,Lipník nad Bečvou

• lidský přístup,ochotný,vstřícný,snaží se vyhovět.Děkuji

• Je vážně dobrej jako lékař i v přístupu a komunikac s pacienty. Doporučuji.

• D

Ochotny, vysvetli, poradi, i sestricka je velmi mila. Jestli je krasny, to jako chlap nedokazu posoudit, ale ma krasne hodinky :-) Velmi doporucuji!

• Sympatický, chytrý a navíc krásný.

• Nejlepší plicní lékař s lidským přístupem k pacientům !

• A

Je to nejlepší plícní odborník jakého znám . Je hodný , milý a zkrátka vynikající lékař.

• P

velmi dobrý odborník,doporučuji