Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Hrůza, paní doktorka je velice nesympatická, hrozný přístup k dětem, na dceru řvala jak pominutá, když jí brala otisky a jí se dělalo špatně, řekla, že jestli se neuklidní, tak jí dál nehodlá vyšetřovat, po 14 dnech si zve na kontrolu, kdy jsem byla nucena si brát propustky z práce, aby zkontrolovala rovnátka, jestli je dobře utahujeme - záležitost cca 1 minuty. Dcera z ní měla takové trauma, že tam odmítla chodit, rovnátka v puse nesnese, nemůže s nimi spát, za půl roku si na ně nezvykla, tak jsme to vzdali a uvidíme, jestli až bude starší a zuby budou opravdu křivé (těžko v šesti letech soudit - přijde mi, že rovnátka teď rvou každému dítěti, aby si vydělali), tak vyhledáme jinou ortodontistku. K této už rozhodně nikdy více!!! Jinak všichni v mém okolí, co jezdí do Tábora nebo Písku chodí na kontroly jednou za čtvrt roku, takže paní doktorka si chce zřejmě jen pořádně nahrabat o nic jiného jí zřejmě nejde. S takovým přístupem k dětem jsem se ještě neshledala. Naše paní zubařka je naprosto perfektní a děti se jí nebojí na rozdíl od této paní doktorky.

Paní doktorka má sice své dny, ale chodila jsem tam od 8 let do 18 a nemůžu si stěžovat. Zuby mám srovnané a podle toho, jak jsme se chovali mi k ní, tak se chovala ona k nám a můžu říct, že když sem v 18 od ní odcházela, ukápla jí i slza :)

Nesympatická, k postiženým hrozný přístup, jen se vysmívá, v první řadě neinformuje, co je potřeba, okamžité placení vyžaduje, co je zajímavé, pokud přijde do ordinace s dítětem otec, má jiný přistuo, než k ženám,co je to za osobu.....v ordinaci pracuje zdrav.sestra, která většinou nenápadně omlouvá, jak se doktorka chová. Stačilo první setkání, a raději jsme se synem a synovcem jezdili do Písku, kde tam doktorka je velmi sympatická, ochotná, komunikativní a k dětem má pěkný vztah.