Praktický lékař pro děti a dorost
Komenského 27, Hranice

Paní doktorku jsem měla ráda jako její pacient a i teď jako maminka miminka. Před 14 dny nám dokázala diagnostikovat rotavirový průjem i bez průjmu, k mému údivu. A než jsme došli domů, už jsem se nedivila :) Od více maminek jsem slyšela jen samou chválu, že se jí nikdo nevyrovná v tom, jak dokáže přesně diagnostikovat nemoci a nyní jsme se přesvědčili. Má zdravý selský přístup a ten dnes mnoha maminkám chybí. A jako bonus ji máme skoro za barákem, takže jen sedneme do kočárku a frčíme k paní doktorce. Díky za ni :) !

Chodila jsem k ní, obyčejné nemoci léčí bez problému, ale když mi musela najít souvislost mezi problémy nešlo jí to. Tvrdila mi že jsem v pořádku a přitom další doktoři mi řekli že ne a začali to se mnou řešit. Nemůžu, ale říct že by byla vyloženě špatná.

Sama jsem k ní chodila jako dítě až do 19-ti let a ráda jsem se k ní přihlásila i jako maminka mé malinké dcerky. Je moc fajn a mohu jen doporučit

Paní doktorka Supová je opravdu nejlepší lékař jakého znám. Chodím k ní s dětmi už 15.let.

K paní doktorce jsem chodila odmalička a dnes k ní chodí i má dcera a jsem s ní neustále spokojená.

Chodila jsem k ní od malička. Vždy správně určila diagnózu a popř. poslala na správná vyšetření.

Nejlepší paní doktorka, co znám, vždy mi pomohla!