Dvořákova 385, Nový Bor
Odborný kožní lékař (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Odborný kožní lékař plíseň na nohou od kolen k nártu

Velice moc kladný přístup k pacientovi a doufám ,že mě její rady pomohou s léčbou noh.Jsem novým pacientem a velice se ke mě chovali
velmi přívětivě a ochotně i sestřička v její ordinaci.

F

Kamarád u ní byl s kuřím okem a ona v domění že je to bradavice mu ho vypálila, měl s tím problémy a proto doktora musel změnit. Já jsem u ní byla s lupénkou a ona se mi bezmála vysmála, že to prostě nevyléčim a prakticky mi řekla, že se o to ani nemusím snažit. A aby toho nebylo málo, předepsala mi belasilic, který obsahuje kortikoidy (což se má předepisovat až v nejhorším případě) a řekla mi, ať jej používám až do příští návštěvy, což bylo až po 2 měsících, přitom masti s kortikoidama se smí používat NANEJVÝŠ 3 týdny. Talé moje matka, mi říkala, že u ní před několika lety byla, protože měli v práci svrab (pracovala jako zdravotní ošetřovatlka v LDNce) ona jí napsala zprávu, která ji málem připravila o místo. Takže ne, já sní rozhodně spokojená nejsem jak z profesionálního tak z etického hlediska.

F

Kamarád u ní byl s kuřím okem a ona v domění že je to bradavice mu ho vypálila, měl stím problémy a proto dokrota musel změnit. Já jsem uní byla s lupénkou a ona se mi bezmála vysmála že to prostě nevyléčim a prakticky mi řekla, že se o to ani nemusím snažit. A aby toho nebylo málo předepsala mi belasilic který obsahuje kortikoidy (cože semá předepisovat až v nejhorším případě) a řekla mi ať jej používám až do příští návštěvy což bylo až po 2 měsících, přitom masti s kortikoidama se smí používat NANEJVÝŠ 3 týdny. Takže ne, já sní rozhodně spokojená nejsem jak z profesionálního tak z etického hlediska.

..i já jsem moc moc spokojená s paní doktorkou, hodně mi pomohla a já ji děkuji!!!

Pomůže a je opravdu milá ... kdyby takoví byli všichni...

velmi ochotná, vstřícná,

S paní doktorkou jsem velice spokojen.Její přístup je profesionální a zároveň lidský.Čekací doba v čekárně odpovídá času objednání !Kdyby to takhle fungovalo všude!!

ok

Já musím jenom souhlasit s ostatními, suprová paní doktorka i sestřička, milé, ochotné a hlavně umějí pomoci!! Proto je u nich asi vždy tak narváno:-)

Moc děkuji paní doktorce, za její ochotu a vstřícnost. Dlouho jsem se léčila s atopickým ekzémem, který mi znepříjemňoval život- styděla jsem se jít na ulici mezi lidi.Pak mi někdo doporučil paní doktorku a ta mi pomohla. Dnes když někomu řeknu, že jsem ekzematik, tak se mi směje, že si vymýšlím, protože mám tělo naprosto čisté. moc jí děkuji, že mi pomohla. Byla na mně vždy milá, příjemná a ochotně se mi věnovala. To samé platí i pro sestřičku. Patří jim velký dík a člověk nikdy nemá pocit, že by otravoval. Moc jim děkuji a Vám všem doporučuji tuto ordinaci navštívit, máte- li nějaké problémy.