Adresa

Dvořákova 385, Nový Bor
Odborný kožní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný kožní lékař plíseň na nohou od kolen k nártu

Velice moc kladný přístup k pacientovi a doufám ,že mě její rady pomohou s léčbou noh.Jsem novým pacientem a velice se ke mě chovali
velmi přívětivě a ochotně i sestřička v její ordinaci.


F
Ověřeny pacient

Kamarád u ní byl s kuřím okem a ona v domění že je to bradavice mu ho vypálila, měl s tím problémy a proto doktora musel změnit. Já jsem u ní byla s lupénkou a ona se mi bezmála vysmála, že to prostě nevyléčim a prakticky mi řekla, že se o to ani nemusím snažit. A aby toho nebylo málo, předepsala mi belasilic, který obsahuje kortikoidy (což se má předepisovat až v nejhorším případě) a řekla mi, ať jej používám až do příští návštěvy, což bylo až po 2 měsících, přitom masti s kortikoidama se smí používat NANEJVÝŠ 3 týdny. Talé moje matka, mi říkala, že u ní před několika lety byla, protože měli v práci svrab (pracovala jako zdravotní ošetřovatlka v LDNce) ona jí napsala zprávu, která ji málem připravila o místo. Takže ne, já sní rozhodně spokojená nejsem jak z profesionálního tak z etického hlediska.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Kamarád u ní byl s kuřím okem a ona v domění že je to bradavice mu ho vypálila, měl stím problémy a proto dokrota musel změnit. Já jsem uní byla s lupénkou a ona se mi bezmála vysmála že to prostě nevyléčim a prakticky mi řekla, že se o to ani nemusím snažit. A aby toho nebylo málo předepsala mi belasilic který obsahuje kortikoidy (cože semá předepisovat až v nejhorším případě) a řekla mi ať jej používám až do příští návštěvy což bylo až po 2 měsících, přitom masti s kortikoidama se smí používat NANEJVÝŠ 3 týdny. Takže ne, já sní rozhodně spokojená nejsem jak z profesionálního tak z etického hlediska.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

..i já jsem moc moc spokojená s paní doktorkou, hodně mi pomohla a já ji děkuji!!!


Pomůže a je opravdu milá ... kdyby takoví byli všichni...


velmi ochotná, vstřícná,


S paní doktorkou jsem velice spokojen.Její přístup je profesionální a zároveň lidský.Čekací doba v čekárně odpovídá času objednání !Kdyby to takhle fungovalo všude!!


ok


Já musím jenom souhlasit s ostatními, suprová paní doktorka i sestřička, milé, ochotné a hlavně umějí pomoci!! Proto je u nich asi vždy tak narváno:-)


P
Ověřeny pacient

Moc děkuji paní doktorce, za její ochotu a vstřícnost. Dlouho jsem se léčila s atopickým ekzémem, který mi znepříjemňoval život- styděla jsem se jít na ulici mezi lidi.Pak mi někdo doporučil paní doktorku a ta mi pomohla. Dnes když někomu řeknu, že jsem ekzematik, tak se mi směje, že si vymýšlím, protože mám tělo naprosto čisté. moc jí děkuji, že mi pomohla. Byla na mně vždy milá, příjemná a ochotně se mi věnovala. To samé platí i pro sestřičku. Patří jim velký dík a člověk nikdy nemá pocit, že by otravoval. Moc jim děkuji a Vám všem doporučuji tuto ordinaci navštívit, máte- li nějaké problémy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti