Odborný kožní lékař
Dvořákova 385, Nový Bor

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný kožní lékař Jiný

Paní doktorka mi vyléčila vyrážku podobnou ekzému, která se mi mnohokrát vracela. Díky paní doktorce už je dlouhodobě pryč.

Umístění: Odborný kožní lékař Jiný

Paní doktorka je opravdu výborná!
Profesionální přístup, pečlivá, vyslechla a poradila.
Už po prvním dnu léčby okamžité zlepšení.
Konečně jsem našla někoho, kdo mi dokázal pomoci s problémem, který léčím 20 let.

Umístění: Odborný kožní lékař plíseň na nohou od kolen k nártu

Velice moc kladný přístup k pacientovi a doufám ,že mě její rady pomohou s léčbou noh.Jsem novým pacientem a velice se ke mě chovali
velmi přívětivě a ochotně i sestřička v její ordinaci.

Kamarád u ní byl s kuřím okem a ona v domění že je to bradavice mu ho vypálila, měl s tím problémy a proto doktora musel změnit. Já jsem u ní byla s lupénkou a ona se mi bezmála vysmála, že to prostě nevyléčim a prakticky mi řekla, že se o to ani nemusím snažit. A aby toho nebylo málo, předepsala mi belasilic, který obsahuje kortikoidy (což se má předepisovat až v nejhorším případě) a řekla mi, ať jej používám až do příští návštěvy, což bylo až po 2 měsících, přitom masti s kortikoidama se smí používat NANEJVÝŠ 3 týdny. Talé moje matka, mi říkala, že u ní před několika lety byla, protože měli v práci svrab (pracovala jako zdravotní ošetřovatlka v LDNce) ona jí napsala zprávu, která ji málem připravila o místo. Takže ne, já sní rozhodně spokojená nejsem jak z profesionálního tak z etického hlediska.

Kamarád u ní byl s kuřím okem a ona v domění že je to bradavice mu ho vypálila, měl stím problémy a proto dokrota musel změnit. Já jsem uní byla s lupénkou a ona se mi bezmála vysmála že to prostě nevyléčim a prakticky mi řekla, že se o to ani nemusím snažit. A aby toho nebylo málo předepsala mi belasilic který obsahuje kortikoidy (cože semá předepisovat až v nejhorším případě) a řekla mi ať jej používám až do příští návštěvy což bylo až po 2 měsících, přitom masti s kortikoidama se smí používat NANEJVÝŠ 3 týdny. Takže ne, já sní rozhodně spokojená nejsem jak z profesionálního tak z etického hlediska.

..i já jsem moc moc spokojená s paní doktorkou, hodně mi pomohla a já ji děkuji!!!

Pomůže a je opravdu milá ... kdyby takoví byli všichni...

velmi ochotná, vstřícná,

S paní doktorkou jsem velice spokojen.Její přístup je profesionální a zároveň lidský.Čekací doba v čekárně odpovídá času objednání !Kdyby to takhle fungovalo všude!!

ok