Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

paní doktorka mě dva roky léčila korticoidy,které se mohou užívat max. dva měsíce!!! Díky ní jsem si v podstatě vypěstovala závislost a po konzultaci s alergologem a po vysazení masti jsem měla tak silnou reakci,že jsem 14 dní nemohla mezi lidi...takže za mě - není na svém místě.

Paní doktorka není vůbec milá a přívětivá, jak zde píšete! Nepomohla a ještě byla arogantní. Přešla jsem k jinému lékaři, který mi velmi rychle a přívětivě pomohl s mým problémem. Mudr. Majerovou již nikdy!

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Vyzkoušela jsem mnoho kožních lékařů a žádný z nich nebyl schopen určit správnou diágnozu co mi vlastně je / co to vlastně je. Léčili mě na přecitlivělost na chlór, ekzém, dermatitidu, růžovku a vždy mě propustili se slovy, že si musím zvyknout, že to bude někdy lepší někdy horší. Když už jsem měla obličej jako rajče, dostala jsem doporučení na paní Majerovou, která nejen, že mě ihned přijala, ale pátrala a pátrala, až jsme se dopátraly k alergii na ovocné složky v krému. Krém jsem vysadila, obličej se začal zlepšovat a já se konečně nebála chodit mezi lidi. Děkuji

K paní doktorce již chodím roky a musím říci, že co jde vyléčit tak vyléčí a ce nejde, tak aspoň zmírní. Poradí, je mílá a přívětivá. Také sestřička je super.

Bezva, na všechno se vyptá, zjišťuje...a je to docela cobydup.To co mi předepsala mi opravdu pomáhá. Vzala mě , i když jsem byla malá, něco mě kouslo, já si to rozkšrabala..děda mě vzal rovnou s sebou,ptž byl objednaný a ona se mi na to v pohodě bez námitek mrkla, dala mi na to bezva mastičku a takové mini prášky co jsem měla polykat (asi bych málem měla otravu)a za chvíli byla kůže v pohodě a mě bylo dobře:-) Akorát mluví někdy docela děsně nahlas, že by byl člověk radši, kdyby ubrala volume, ptž člověk má dojem, že sestřičce za dveřma do toho nic neni, co vám je:))))

doporučuji je to lékařka na svém místě

Co říct.Paní doktorka mě bez problémů přijala a můj problém okamžitě vyřešila lék.zákrokem.Jen mi přijde až moc rychlá.V čekárně příliš dlouho nečekáte.

Po obvolání třech různých kožařů s prosbou, jestli by mě vzali bez objednání nebo sezení dlouhých hodin v čekárně, jsem narazila na ordinaci dorkoorky Majerové. Příjemná sestřička i doktorka. Na všechno jsem dostala odpověď, poradila, doporučila. Byla jsem velmi spokojena.

opravdu doktorka na svém místě, poradí, je příjemná. Nemám žádných námitek.

Výborná kožní lékařka.Doporučuji