Boženy Němcové 170, Vysoké Mýto
Ordinace lékaře spec.-alergologie

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Přesto, že nejsem jejím pacientem, byla VELICE milá a vstřícná. Totéž i sestřička, když brala telefon. Paní doktorka mi poradila po telefonu. Moc děkuji!

Výborná lékařka,skvělý odborník,profesionální přístup, totéž platí i o sestřičce.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné,důsledné a profesionální.Jen mě mrzí delší objednací doba, ale vím,že je to tím,že v čekárně čekám maximálně 5 minut.Velmi doporučuji.

OK!!!

Doporučuji,moc milá paní doktorka i sestřička,mají skvělí přístup k pacientům a paní doktorka dokáže poradit.

Paní doktorka i sestřička jsou moc fajn.Co by to ale bylo za lékaře, kdyby byl příjemný a nikoliv odborník. Paní doktorka je odborník na slovo vzatý.Michala

Dokáže poradit a hlavně pomoci!

Doporučuji, ochotná, milá, skvěle poradí .Přesto, že dcera studuje v Praze, bez objednání jí vždy pomůže. Musím chválit i sestřičku, lidé na svém místě, super.....

Paní dr. Konečná je opravdu výborná a vždy dovede poradit a pomoci

Moc příjemná,hodná paní doktorka,vyslechne,poradí,pomůže...
Díky ní jsem se dostala z dost nepříjemných zdr.potíží,které byly jiným lékařům lhostejné.
Spokojenost veliká,rozhodně DOPORUČUJI!!!!!!