Kardiologická ordinace
Hornická 209/4, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Léčím se u paní doktorky už pár let a z vlastní zkušenosti můžu s čistým svědomím napsat že se jedná o jednu z nejlepší lékařek co jsem poznala. V přístupu a profesionalite se jí dá jen s těží konkurovat. Dále musím dodoktnout šikovnou a milou sestřičku. Pokud nedej buh někdo bude mít kardiologicky problém tak bez obav doporučuji paní Kadleckovou.

Umístění: Kardiologická ordinace Nevolnost...

K paní doktorce mám osobní vztah, ikdyž o tom možná neví. Zachránila mi totiž život. Včas správně diagnostikovala problém a to bylo zásadní. Velmi si ji proto vážím.

navštívila jsem paní lékařku opět po roce.paní doktorka je velmi dobrá diagnostička,daný problém vysvětlí a ochotně poradí.taktéž chválím sestřičku.děkuji martina šafránková.

Výborná lékařka, pečlivá, svědomitá. Vše důkladně popíše a vysvětlí. A chválím i sestřičku!

U paní doktorky jsem byla vyšetřena několikrát.velmi pečlivě se mi věnovala.je velice chytrá a velmi dobře rozumí své práci.mohu jedině doporučit.

velmi dobrá lékařka,dokonale mě vyšetří .nic nezanedbá.dokáže pacinta vyslechnout.vyšetřila mi dokonce i páteř,což si myslím,že není její povinnost.tímto ji děkuji za její výbornou péči.nebojím se podepsat martina šafánková.

mé zkušenosti odpovídají hodnocení které jsem zvolil

Je prostě skvělá ve všech směrech

Velmi svědomitá lékařka, vidi pacienta celého, bere v úvahu všechny jeho těžkosti.

Doporučuji