Praktický lékař stomatolog
Mikulášská 25, Krnov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Zdravím, Ulbrich. Chodím k paní doktorce už 20 let, a nemám ani jednu jedinou výtku. Perfektní, kvalifikovaná můj chrub je v ideálním stavu díky paní doktorky. Je mi 22 let, 6 let sem kouřil i tak mám chrub bílý a zdráv. Díky paní Breňové.

Velice příjemná, snaživá ,profesionální přístup. Ošetřuje mi dcerku po úrazu a snaží se být citlivá a vyjít vstříc po všech směrech. I sestřičku chválím samozřejmě . Prostě lidé,kteří jsi vybrali profesi ke které se chovají,tak jak mají a toho jsi cením .Jsou sehrané,jde jim to od ruky.Málo který lékař má přístup ke svým pacientům takový jako oni.Ostatní jsi mají vzít příklad. Já jsem spokojená..Děkuji jim za maličkou Zembická

Velice milá a profesionální paní doktorka. S dětmi to moc umí a žádný stres ze zubaře. Sestřička také moc příjemná! Vřele doporučuji.

Výborná dětská zubařka. Můj syn chodí k paní zubařce odmalička a je velmi spokojený:)))

Výborná paní doktorka a velice milá a hodná sestřička! To je jediná ordinace, kde dcera jde bez kraválu. Doporučuji!!!

Velmi příjemná paní zubařka.Až teď u ní se moje děti přestaly bát.

Opravdu moc příjemná paní zubařka, chodím k ní už asi 18 let a jsem moc spokojená!

Velmi dobrý přístup jak paní doktorky, tak sestřičky.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné, ochotné a na profi úrovni. Ordinaci navštěvuji už více jak 20let. Všem doporučuji.