Sadová 33, Blansko
Nemocnice Blansko

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Nemocnice Blansko odeslání z chirurgie - dyspeptické problémy

Skvělá paní doktorka. Vstřícný empatický přístup. V rámci noční pohotovostní služby pracovala na "příjmu" - měla jsem být hosptalizovaná na 1 - 2 dny - (z mého laického pohledu hospitalizace nebyla nutná). Paní doktorka mi řekla, že si myslí totéž. Ať se sama rozhodnu. Nabídla mi okamžitou "kapačku" - fungovala minutu od minuty - docházelo k úlevě, Potom se mnou probírala můj způsob stravován a potvrdila mi, že je správný, ať v něm pokračuji, narozdíl od lékaře, který mě na "přijem" odeslal a můj způsob stravování těžce zkritizoval. Mimořádně milá, jednala se mnou způsobem, pro laika jasným, vysvětlila, co bylo třeba.Vyšla mi vstříc, ne úplně běžně, vzhledem k dané situaci. Jen a jen - superlativy. Kdyby bylo více takových lékařů, bylo by to skvělé, pacienti by nebyli zbytečně
stresování Dávám plných pět hvězdiček. Paní doktorka je jednou z těch hvězdiček. Moc jí děkuji. Nikdy na ni nezpomenu.

K paní doktorce chodím se synem od jara a musím říct, že s takovým přístupem a zájmem jsem se snad ještě nesetkala (a to máme vcelku štěstí na lékaře). Takto by to mělo vypadat všude. Paní doktorka je velmi milá a vše trpělivě vysvětlí.

Paní doktorka je velmi příjemná, a vše pacientovi vysvětlí. Pravý opak neosobního a nekomunikativního přístupu.