Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Pana doktora moc doporučuji, vděčím mu za srovnání zubů, které mi jinde chtěli vytrhat a tvrdili, že to srovnat nejde. Navíc je pan doktor moc fajn, je s ním sranda a opravdu ví, co dělá

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. rovnátka dcery

Musím říci,že jsem od mala byla velice skeptická k nasazování rovnátek,kord po tom,co jsem slyšela.Ale rozhodla jsem dát dceři rovnátka aby nedopadla s mírným předkusem jako já a neříkali jí zubatá kobyla a udělala jsem velice dobře.Hledali jsme zubaře který to udělá podle mých představ s lidským přístupem.A ejhle,vyskočil mně pan Abed. Šli jsme tam a přístup sestřiček i jeho přístup mne velice mile překvapil.Vše co se bude dít vysvětlil a malá poprvé od zubaře odcházela s úsměvem. Udělal otisk a za pár dní jsme si jeli pro udělané rovnátka na noc.Má je již cca 2 měsíce a nádherně se jí zuby rovnají.Děkuji pane doktore!

Velmi příjemný lékař s profesionálním a zároveň lidským vystupováním. Nechal jsem si od pana Abeda srovnat zuby za pomocí fixních rovnátek na horním i dolním patře, po roce a půl nádherně srovnané zuby.

s pane doktorem mám zkušenost sama , kdy by rotující zuby v mých 40 létech začal dávat do pořádku. Za dva roky mám krásné zuby. Ve jedenácti začala k němu chidt dcerka a výsledek po dvou létech fixu je úžasný. Je pravda, že tam mají frmol, ale i když se mi z prac. důvodů nehodil termín, vždy mi vyše v ústrety a pokud jsem chtěla něco vědět, vysvětlil. Jinak jeho " nemluvnost" při práci v ústní dutině vítám, nesnáším když zubař podává dotazy a chce komunikovat a vy máte v ústech jeho ruce :-) takže u mne jednička s podtřžkou

Mam nasazene rovnatka uz asi pul roku a za celou dobu se nevyskytla jedina vada....zuby se naopak radikalne meni k lepsimu.pan doktor ma velmi prijemny vystup vse bez problemu vysvetli a kazda kontrola probehne hladce...i sestricky jso sikovne....dekuji pane doktore....

K panu doktorovi chodím už dva roky s fixními rovnátky. Zuby mi dal do kupy i když je pravda, že člověk se musí sám ptát, pan doktor moc sám od sebe nevysvětluje, ale když vidí zájem je ochotný vše probrat do detailů. Keramické zámky jsem s ním také konzultovala na začátku léčby, nemá s nimi dobrou zkušenost (nedrží dobře, mění barvu apod.). Sestřička je skvělá!!! Jediné co bych vytkla - občas mám pocit, že to tam jede jak na běžícím páse a doktor z důvodu časového presu nediskutuje o léčbě apod. Je to škoda.

Odjakživa mi chybí dva přední horní zuby. Jakou práci pan doktor odvedl aby se tam bezproblémů mohli dát implantáty, by těžko někdo další dokázal udělat takhle perfektně.

Mám zkušenost s mnoha ortodontisty, ale pan doktor vyčnívá! Neuvěřitelný perfekcionista, tak jak mně dal do kupy zuby jsem ani nevěřila, že je to možné a nejenom mě!ale i lidem z mého okolí! Mohu jen doporučit

Velmi ochotný a příjemný doktor. Rovnátka nechtěli dceři jinde udělat (výmluva lékařky: drahé, dlouhodobé, vada není moc velká) ale zde po roce a půl má zoubky naprosto srovnané. Naprostotá profesionalita a ty peníze za to stály.

bude mi delat rovnatka